روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری زومجی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری زومجی در صفحه ی 1

ریچارد مدن و پریانکا چوپرا به سریال citadel پیوستند

شبکه آمازون از حضور ریچارد مدن و پریانکا چوپرا در سریال Citadel به تهیه کنندگی برادران روسو خبر داده است.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگران سریال Citadel (سیتادل) مشخص شده است. شبکه آمازون از اضافه شدن ریچارد مدن، بازیگر سابق سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و پریانکا چوپرا به جمع بازیگران این سریال خبر داده که ظاهرا قرار است نقش های اصلی آن را بازی کنند. جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو که بیشتر برای کارگردانی فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) و فیلم ...

نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۷ میلیارد دلار برای تولید محتوا هزینه می‌کند

نتفلیکس برای تولید محتوا در سال ۲۰۲۰ بودجه سرسام آوری را اختصاص داده که این عدد به بیش از ۱۷ میلیارد دلار خواهد رسید.مقاله مرتبطدر تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس بودجه بسیار بزرگی را برای تولید محتوای جدید اختصاص داده است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، انتظار می رود که نتفلیکس برای تولید محتوای جدید حدود ۱۷.۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ هزینه کند که در مقایسه با سال گذشته که ۱۵.۳ میلیارد دلار اختصاص داده بود، شاهد افزایش دو میلیاردی هزینه ساخت برنامه های این سرویس استریم هستیم. ای...

برندگان جوایز سال 2020 انجمن تهیه کنندگان آمریکا اعلام شدند؛ 1917 بهترین فیلم

بامداد امروز جوایز سال 2020 انجمن تهیه کنندگان آمریکا برگزار و برندگان این مراسم معرفی شدند که فیلم 1917 برنده بزرگ این مراسم بود تا شانس آن برای دریافت جایزه اسکار بیشتر شود.

مصاحبه روبن اوستلوند درباره فیلم force majeure

خبرگزاری فیلم کامنت مدتی پیش با کارگردان سوئدی به نام روبن اوستلوند که اثر سال ۲۰۱۴ او یعنی فیلم فورس ماژور (Force Majeure) حسابی خوش درخشید، مصاحبه‌ای را ترتیب داد و درباره این فیلم سوالاتی کرد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری زومجی در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×