روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 5

تبریک روز پدران آسمانی | پیام های تبریک روز پدران فوت شده هنرمندان ایرانی

به بهانه روز پدر سری به اینستاگرام چهره های مشهور ایرانی زده ایم اما برخی از هنرمندان که از فقدان پدر رنج می برند در این روزها دلتنگی عجیبی داشته اند که دلنوشته آن ها را مشاهده می کنید. نوشته تبریک روز پدران آسمانی توسط چهره ها از دلتنگی مریم تا افسوس شبنم (۷۷۲) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

روز پدر 98 | پیام های تبریک روز پدر 98 توسط چهره های مشهور ایرانی

روز پدر برای برخی از بازیگران همراه با دلتنگی بوده زیرا در سال 98 چند تن از هنرمندان پدرانشان را از دست داده اند که در ادامه پیام های ناب و زیبای این عزیزان به مناسبت روز مرد و روز پدر را مشاهده می کنید. نوشته روز پدر ۹۸ به سبک چهره های ایرانی از بوسه متین تا عاشقانه یاسمینا (۷۷۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

الهام طهموری و همسرش | عکس های الهام طهموری و همسرش و تولد علی اوجی

الهام طهموری بازیگر جوان کشورمان و همسرش حامد احمدجو که از بازیگران حرفه ای تئاتر می باشد در سریال وارش در کنار هم هنرنمایی کرده اند که خانم طهموری در نقش اصلی ظاهر شده بود. نوشته الهام طهموری و همسرش در یک قاب تا تولد قورباغه ماهور و این روزهای قرنطینه (۷۷۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

چت سالومه با سلبریتی ها

واکنش پرویز پرستویی هنرپیشه و خواننده مشهور ایرانی به انتشار چت سالومه با سلبریتی ها . نوشته انتشار چت سالومه با سلبریتی ها و واکنش پرویز پرستویی به چت خصوص اش با سالومه اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

بیوگرافی جانان ارگودر | بیوگرافی جانان ارگودر بازیگر معروف سریال های ترک

با زندگی نامه و بیوگرافی جانان ارگودر بازیگر معروف سریال های ترکیه ای نظیر هزار و یک شب و ... بیشتر آشنا شوید. نوشته بیوگرافی جانان ارگودر ، خواندنی های زندگی شخصی و حرفه ای بازیگر ترک اولین بار در بیوگرافی افراد مشهور. پدیدار شد.

دورهمی شام ایرانی | شام ایرانی در خانه نعیمه نظام دوست و هلیا امامی و نقاشی

از دورهمی شام ایرانی خانم های بازیگر با تم هندی در خانه نعیمه تا یک سالگی بهنوش و دنیا مدنی در روزهای قرنطینه را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته دورهمی شام ایرانی خانم های بازیگر با تم هندی تا هلیا و نقاشی (۳۰۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

محیا اسناوندی | بیوگرافی و عکس های محیا اسناوندی مجری و بازیگر جوان

محیا اسناوندی مجری رادیو و تلویزیون کشورمان که سابقه حضور در عرصه بازیگری را نیز دارد به تازگی در صحفه شخصی اش از عقب افتادن عروسی خود به خاطر بیماری کرونا خبر داده است. نوشته زندگی محیا اسناوندی ؛ از مهاجرت و شهرت تا تعویق عروسی به خاطر کرونا (۳۴۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

هانیه غلامی و مادرش | عکس های مدلینگ هانیه غلامی و مادرش تا چالش خنده مریم مومن

هانیه غلامی به همراه مادرش لادن سلیمانی که از بازیگران کشورمان می باشند مدل یک سالن زیبایی شده اند و عکس های مدلینگ این مادر و دختر زیبا منتشر شده است. نوشته مدلینگ هانیه غلامی و مادرش تا این روزهای دنیا و مریم خوش خنده (۷۶۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

حدیث فولادوند و همسرش تا تولد اسفندی ها و شام ایرانی خانم های بازیگر (306)

از حدیث فولادوند و همسرش تا شام ایرانی خانم های بازیگر و جشن تولد چهره ها پانته آ بهرام و علی صالحی با چالش خنده را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته حدیث فولادوند و همسرش تا تولد اسفندی ها و شام ایرانی خانم های بازیگر (۳۰۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

دارا حیایی بازیگر | گفتگو با دارا حیایی بازیگر ایرانی و نقش آفرینی های ایشان

گفتگویی جالب و خواندنی با دارا حیایی بازیگر دوران نوجوانی نقش هاشم سریال از سرنوشت . نوشته گفتگویی جذاب و خواندنی با دارا حیایی بازیگر سریال از سرنوشت اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

هموطنان سیل زده | همدردی هنرمندان با هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان

جزئیات کمک رسانی هنرمندان ایرانی به هموطنان سیل زه استان سیستان و بلوچستان و اجرای خوانندگان به نفع سیل زده ها . نوشته همراهی هنرمندان با هموطنان سیل زده سیستان بلوچستان اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

سریال دل | ویژگی های منفی سریال دل و انتخاب نامناسب بازیگران این نمایش خانگی

دراین مطلب ویژگی های منفی سریال دل و خانواده ای ثروتمند با پوششی عجیب در این سریال لاکچری را ببینید . نوشته پوشش عجیب شخصیت ها تا انتخاب نامناسب بازیگران در سریال لاکچری دل اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

پسر مصطفی کیایی | تولد 6 سالگی پسر مصطفی کیایی تا چالش خنده با چهره های ایرانی

مصطفی کیایی کارگردان جوان سریال هم گناه شبکه نمایش خانگی تولد 6 سالگی پسرش کارن را جشن گرفته و او را شیرین ترین اتفاق زندگی اش خوانده است. نوشته کارن پسر مصطفی کیایی شیرینترین اتفاق زندگی تا چالش خنده با چهره ها (۷۶۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

درگذشت علی ابوالحسنی | واکنش های به درگذشت علی ابوالحسنی هنرمند ایرانی

علی ابوالحسنی در سن 47 سالگی که امیدها برای زندگی تنها پسرش طاها داشت به خاطر عارضه قلبی در بیمارستان قلب امیرآباد تهران دار فانی را وداع گفت روحش شاد ویادش گرامی ... در ادامه واکنش ها به درگذشت علی ابوالحسنی را می بینید. نوشته درگذشت علی ابوالحسنی ؛ از ازدواج و شهرت با بازیگری تا واکنش ها به فوت او (۳۴۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

چالش لبخند | تصاویر چالش لبخند هنرمندان ایرانی تا جشن تولد بهار ارجمند

از چالش لبخند بازیگران مشهور ایرانی تا تولد بهار ارجمند و افتخار آفرینی فیلم شیطان وجود ندارد در جشنواره فیلم برلین را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته چالش لبخند با چهره ها از الهام و لیلا با بروز و پسرش تا تولد بهار (۳۰۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تصاویر سلنا گومز و مادرش

از تصاویر سلنا گومز و مادرش که برای کمک به حل یک پرونده قتل واقعی عازم شیکاگو شدند تا گلچینی از دیگر پست های جدید ستاره های خارجی در اینستاگرام را تماشا کنید. نوشته تصاویر سلنا گومز و مادرش و حل پرونده قتل تا کایلی سوار جت شخصی (۶۲) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی آرون افشار | بیوگرافی و زندگی آرون افشار خواننده موسیقی پاپ

آرون افشار خواننده جوان موسیقی پاپ تاکنون در برنامه های دورهمی مهران مدیری خندوانه رامبد جوان و برنامه ویژه شب یلدای رضا رشیدپور حضور یافته است. با زندگی آرون افشار آشنا شوید. نوشته زندگی آرون افشار خواننده پاپ ؛ از شروع موسیقی تا شهرت آقای شلخته (۳۳۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

نشان شوالیه | دریافت نشان شوالیه فرانسه توسط شهاب حسینی بازیگر مشهور ایرانی

ویدیوی لحظه دریافت نشان شوالیه فرانسه سید شهاب حسینی هنرپیشه سینما و تلویزیون را در این مطلب مشاهده می کنید . نوشته لحظه ی اعطای نشان شوالیه فرانسه به شهاب حسینی بازیگر ایرانی اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

فیلم جهان با من برقص با هانیه تا تولد مهرداد و شبنم و پدر جان (۳۰۱)

از هانیه توسلی در اکران مردمی فیلم جهان با من برقص تا یاداشتی برای بهنوش زیبا و تبریک تولد مهرداد صدیقیان توسط آقای بازیگر را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته فیلم جهان با من برقص با هانیه تا تولد مهرداد و شبنم و پدر جان (۳۰۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

آوا دارویت و مادرش | تولد مادر آوا دارویت تا دوران خوشی سمیرا حسن پور

آوا دارویت نوبر سریال وارش عکس های به مناسبت تولد مادرش با دلنوشته ای زیبا برای تنها دارایی و فرشته زندگی اش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید. نوشته آوا دارویت و مادرش در تولد فرشته ى زندگیش تا دوران خوشی سمیرا (۷۶۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 5

اخبار گوناگون

× ×