روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 4

لیونل مسی و پسرانش | از جنیفر و دخترش در کنار بیلی ایلیش تا لیونل مسی و پسرانش (63)

لیونل مسی و پسرانش در اینستا و گلچینی از دیگر پست های اخیر برخی از ستاره های خارجی در شبکه اجتماعی را تماشا کنید. نوشته از لیونل مسی و پسرانش و توصیه خاص به هواداران تا جنیفر و دخترش (۶۳) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

بازیگران پولساز سینمای ایران | بازیگران پولساز سینمای ایران در سال 98

پولساز ترین ستاره های معروف سینمای ایران در سال 98 و... نوشته بازیگران پولساز سینمای ایران در سال ۹۸؛ از پژمان جمشیدی تا نوید محمدزاده اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

زندگی حمید هیراد | بیوگرافی و عکس های حمید هیراد خواننده جوان ایرانی

حمید هیراد خواننده موسیقی سنتی و پاپ که تلفیقی می خواند و با آهنگ دلارام به اوج شهرت رسید به مدت دو سال است که درگیر بیماری سرطان خون می باشد. نوشته زندگی حمید هیراد خواننده پاپ ؛ از شهرت تا عشق ناکام و ابتلا به سرطان (۳۴۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

چهره های مشهور در قرنطینه

در این روزهای کرونایی امیدتان را از دست ندهید زیرا در پس هر غمی شادی نهفته است و بهار نزدیک است و با کمی صبر دوباره عزیزانمان را در آغوش خواهیم گرفت ... نوشته چهره های مشهور در قرنطینه از تولد خانم بازیگر تا سالگرد ازدواج روناک (۷۷۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تولد مریم معصومی | تبریک تولد مریم معصومی تا هنرمندان در قرنطینه خانگی

از تبریک تولد مریم معصومی و یونا تدین بچه مهندی تا این روزهای قرنطینه خانگی و تسلیت درگذشت پدر رامبد شکرآبی و فوت جمشید مددی از پیشکسوتان تئاتر را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته تولد مریم معصومی و بچه مهندس تا تفریحات خونه نشینی پویا و غم رامبد (۳۱۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

چهره های مشهور در ایام قرنطینه

با وجود نزدیک شدن به عید روزهای سختی را مردم در ایران به خاطر کرونا سپری می کنند اما با این وجود بهترین راه چاره در خانه ماندن است به همین بهانه پست های چهره ها در ایام قرنطینه را در ادامه می بینید. نوشته چهره های مشهور در ایام قرنطینه ، از عروسی ریحانه تا قرنطینه در دوران علی سنتوری (۷۷۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

ویدیویی جالب و دیدنی از اجرای نقش نوید محمدزاده در متری شیش و نیم توسط یک هنرجوی بازیگر نوشته اجرای جالب و دیدنی نقش نوید محمدزاده در متری شیش و نیم اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا بازیگر جوان و جنجالی کشورمان با بازیگر سریال دل منوچهر هادی ازدواج کرد و در این روزهای سخت کرونایی و ایام قرنطینه خبر ازدواج خود را به طور مشترک منتشر کردند نوشته ریحانه پارسا با مهدی کوشکی ازدواج کرد (۳۴۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

عکس ساناز طاری | ساناز طاری به وقت کودکی تا خانم و آقای بازیگر با لباس کردی

از عکس ساناز طاری در کلاس های بازیگری در کودکی تا لباس کردی برتن مجید و الهام و هوتن تا تولد رفیق همراه امین را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته عکس ساناز طاری به وقت کودکی تا لباس کردی بر تن بازیگران و این روزهای سحر (۳۰۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

برنامه های استعدادیابی | سرنوشت برنده های برنامه های استعدادیابی تلویزیون

سرنوشت برنده های برنامه های استعدادیابی تلویزیون و گفتگوی جدید با فاطمه عبادی برگزیده عصر جدید نوشته برنده های برنامه های استعدادیابی تلویزیون مشغول چه کاری هستند؟ اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

تام هنکس و همسرش | مبتلا شدن تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون به کرونا

جزئیات کرونایی شدن تام هنکس بازیگر معروف آمریکایی و همسرش ریتا ویلسون نوشته تام هنکس ستاره سینمای جهان و همسرش کرونایی شدند اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

هنرمندان در قرنطینه خانگی | عکس های این روزهای هنرمندان در قرنطینه خانگی

این روزها قرنطینه خانگی تنها راه نجات خود و اعضای خانواده از کرونا می باشد و چهره های سرشناس کشورمان با انتشار عکس های قرنطینه ای خود سعی در فرهنگ سازی این امر دارند تا هر چه زودتر این ویروس ریشه کن شود. نوشته هنرمندان در قرنطینه خانگی این روزها از عشق الهه در سالهاى کرونا تا دلنوشته نیوشا (۷۷۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی فرزاد فرخ | بیوگرافی و عکس های فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ

فرزاد فرخ خواننده جوان موسیقی که با انرژی مثبت شروع کرد و با موسیقی خیابانی عاشق شد و ادامه داد و به عنوان خواننده یک تیتراژه ویژه در عید نوروز انتخاب شده است. نوشته زندگی فرزاد فرخ خواننده پاپ ؛از موسیقی خیابانی تا عاشقانه های آرام و اوج شهرت (۳۴۳) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سریال دوپینگ | بازیگران سریال دوپینگ و زمان پخش این مجموعه تلویزیونی

خلاصه داستان سریال دوپینگ و اسامی بازیگران سریال دوپینگ ... نوشته بازیگران سریال دوپینگ ؛ معرفی و زمان پخش این مجموعه تلویزیونی اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

چت با سالومه | واکنش داریوش ارجمند به چت با سالومه و بازیگران ایرانی

واکنش داریوش ارجمند هنرپیشه ایرانی به انتشار چت بازیگران با سالومه سیدنیا مجری من و تو نوشته واکنش داریوش ارجمند به انتشار تصویر چت بازیگران با سالومه اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

ویشکا آسایش و پسرش | دوچرخه سواری ویشکا آسایش و پسرش گیو تا روز جهانی زن

از دوچرخه سواری ویشکا آسایش و پسرش گیو تا ترلان پروانه در گذر زمان و تبریک روز جهانی زن به سبک بنیامین بهادری را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته ویشکا آسایش و پسرش گیو تا ترلان در گذر زمان و شایلی همسر بنیامین (۳۰۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی پدرام شریفی | بیوگرافی و عکس های پدرام شریفی بازیگر ایرانی

پدرام شریفی را در فیلم شبی که ماه کامل شد نرگس آبیار به خاطر دارید بازیگر جسوری که نقش شهاب را به خوبی بازی کرده بود وی اکنون در پربازیگرترین سریال شبکه نمایش خانگی هم گناه حضور دارد. نوشته زندگی پدرام شریفی بازیگر سریال هم گناه ؛ از شروع با تئاتر تا اوج شهرت در سینما (۳۴۲) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تصویربرداری پایتخت 6 | تصاویر دیدنی از پایان تصویربرداری پایتخت 6

عکس های دیدنی از پایان تصویربرداری مجموعه تلویزیونی پایتخت 6 در مازندران نوشته تصاویر دیدنی از پایان تصویربرداری پایتخت ۶ در مازندران اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

پزشکان در سینمای ایران ، ماندگارترین پزشکان فیلم های سینمایی ایرانی

برخی از به یاد ماندنی ترین پزشکان در سینمای ایران ... نوشته ماندگار ترین پزشکان در سینمای ایران ؛ از امین تارخ تا امیر آقایی اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

روز مرد 98 | پیام های تبریک روز مرد 98 در اینستاگرام چهره های ایرانی

مریم معصومی بازیگر زیر آسمان شهر برای اولین بار عکسی از همسرش به مناسبت روز مرد را منتشر کرده که در ادامه عاشقانه های بازیگران در این روز خاص یعنی روز پدر و روز مرد را مشاهده می کنید نوشته روز پدر و روز مرد ۹۸ از رونمایی معصومه از همسرش تا مرد زندگی مریم و سمانه (۷۷۳) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 4

اخبار گوناگون

× ×