روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 3

تولد ریما رامین فر | تبریک تولد ریما رامین فر تا فرزندان شیلا خداداد در قرنطینه

از تولد ریما رامین فر و استاد جمشید هاشم پور تا روزهای قرنطینه در خانه شیلا خداداد و عکس های هنرمندان در چالش عکس سیاه و سفید را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته تولد ریما رامین فر و سلطان تا چالش ادامه دار عکس سیاه و سفید (۳۱۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سید امیر سیدزاده تهیه کننده

گفتگو با سید امیر سیدزاده بازیگر نقش نماینده مجلس در مجموعه تلویزیونی پایتخت 6 نوشته بازیگر نقش نماینده مجلس در پایتخت ۶: کرونا اجازه حضور در مجلس را نداد اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

تولد شبنم مقدمی | عکس های جشن تولد شبنم مقدمی تا خانواده فاطمه گودرزی

شبنم مقدمی بازیگر مطرح کشورمان در سوم فروردین ماه سال 51 در تهران متولد شده و تولد خود را به تنهایی در روزهای قرنطینه در خانه اش جشن گرفته است. نوشته تولد شبنم مقدمی در قرنطینه تا خاطره بازی هانیه با گلی و ترانه و پگاه (۷۸۲) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی نسرین نصرتی | بیوگرافی و عکس های نسرین نصرتی بازیگر پایتخت

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهمیه در سریال پایتخت که این روزها در حال پخش می باشد اصالتا اهل لاهیجان و در تهران به دنیا آمده است و سال 88 ازدواج کرده و دختری به نام سوفی دارد. نوشته زندگی نسرین نصرتی بازیگر پایتخت ۶ ؛ از همسر و دخترش سوفی تا درخشش با پایتخت (۳۴۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

گفتگو با محمد بحرانی | گفتگو با محمد بحرانی بازیگر سریال نوروزی دوپینگ

گفتگوی ورزشی و هنری با محمد بحرانی بازیگر سریال نوروزی دوپینگ و... نوشته محمد بحرانی بازیگر سریال دوپینگ ؛ از ورزش و بازیگری تا کرونا و قرنطینه خانگی اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

چالش عکس سیاه سفید | تصاویری از چالش عکس سیاه سفید هنرمندان تا تولد بابک جهانبخش

از چالش عکس سیاه سفید چهره های سرشناس تا تولد دو فروردینی محبوب ایرانی محمدرضا گلزار و بابک جهانبخش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته چالش عکس سیاه سفید هنرمندان تا تولد رضا و بابک در اولین روز بهار (۳۱۳) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سفره هفت سین نوروز 99

عکس های از سفره هفت سین نوروز 99 چهره های مشهور هنری و ورزشی کشورمان که با ایده های ناب و ایرانی و با طعمی از قرنطینه خانگی را مشاهده می کنید. نوشته سفره هفت سین نوروز ۹۹ چهره ها از پویای صاف و اتو کشیده تا ویدا در آتلیه (۷۸۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سیروس مقدم کارگردان پایتخت | گفت گویی جذاب با سیروس مقدم کارگردان پایتخت

واکنش عجیب سیروس مقدم کارگردان پایتخت به شوخی های سیاسی این مجموعه نوشته شوخی های سیاسی سریال پایتخت و واکنش سیروس مقدم کارگردان پایتخت اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

سفره هفت سین سال ۹۹ بازیگران

سفره هفت سین سال ۹۹ چهره های مشهور کشورمان امسال خاص و متفاوت بود برخی از این عزیزان آمیخته با دلتنگی بود و برخی نیز همراه با توصیه های در خانه بمانیم ... نوشته سفره هفت سین سال ۹۹ بازیگران از سفره خاص لاله و دنیا تا آتیلا و امیر (۷۸۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تبریک عید نوروز ۹۹ | عکس های هنرمندان مشهور برای تبریک عید نوروز ۹۹

سال 99 متفاوت تر از همه سال های زندگی مان آغاز شد ضمن تبریک این روزهای مبارک و آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران پیام های تبریک عید نوروز چهره ها را در ادامه می بینید. نوشته تبریک عید نوروز ۹۹ از بهار مبارک سحر سر به زیر تا بوی عیدی بنیامین (۷۷۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تبریک نوروز 99 | عکس های هنرمندان معروف ایرانی برای تبریک نوروز 99

برخی از چهره های مشهور کشورمان پیشاپیش به استقبال بهار رفته و در این ساعت پایانی سال با انتشار عکس های زیبا همراه با دلنوشته سال خونی را برای مردم همراه با سلامتی و به دور از کرونا آرزو کرده اند. نوشته تبریک نوروز ۹۹ چهره ها از سین هشتم سفره پرستو تا عاشقانه سحر و نیما (۷۷۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی الناز حبیبی | بیوگرافی و عکس های الناز حبیبی بازیگر سریال دوپینگ

الناز حبیبی با سریال نوروزی دوپینگ در نقش شیما مهمان خانه های مردم در عید نوروز در این روزهای کرونایی شده که مدتی قبل سریال دل دار از این بازیگر جوان پخش شده است. نوشته زندگی الناز حبیبی بازیگر دوپینگ ؛ از ازدواج و طلاق تا اوج شهرت و شایعه مرگ (۳۴۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

معروف ترین بازیگران سینما | معروف ترین بازیگران سینما که کرونایی شده اند

معرفی بازیگران مشهور و چهره های هالیوودی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند نوشته معروف ترین بازیگران سینما که به کرونا مبتلا شده اند اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

روزهای قرنطینه چهره ها | عکس های روزهای قرنطینه چهره ها تا ترلان پروانه

از زن باران در ایام قرنطینه تا توصیه های هنرمندان به خانه ماندن در این روزهای کرونایی همراه با دلتنگی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته روزهای قرنطینه چهره ها از دلتنگی بهار تا صف عوارضی و زن باران (۳۱۲) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

بیوگرافی پلین کاراهان | بیوگرافی پلین کاراهان بازیگر معروف و زیبای ترکیه

جزئیات جالب از زندگی شخصی و بیوگرافی پلین کاراهان بازیگر زیبای ترک سریال های حریم سلطان، رهایی و ... بخوانید. نوشته بیوگرافی پلین کاراهان ، فعالیت ها و زندگی شخصی بازیگر زیبای ترک اولین بار در بیوگرافی افراد مشهور. پدیدار شد.

سریال کامیون | بازیگران سریال کامیون و خلاصه داستان این مجموعه

خلاصه داستان سریال کامیون و اسامی بازیگران سریال کامیون ... نوشته بازیگران سریال کامیون ؛ معرفی و زمان پخش این مجموعه تلویزیونی نوروزی اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

هنرمندان در چهارشنبه سوری | عکس های هنرمندان در چهارشنبه سوری در روزهای قرنطینه

هنرمندان مطرح کشورمان با انتشار پست های در صحفه شخصی خود ضمن تبریک چهارشنبه آخر سال از همه مردم خواستند تا چهارشنبه سوری متفاوتی را امسال در خانه و در کنار عزیزانمان سپری کنیم. نوشته هنرمندان در چهارشنبه سوری کرونایی از ریحانه تازه عروس تا ویشکای موفرفری (۷۷۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سالگرد ازدواج روناک یونسی | عکس های سالگرد ازدواج روناک یونسی تا قرنطینه هنرمندان

از تبریک سالگرد ازدواج روناک یونسی و همسرش محسن میری تا جنجال امیرحسین رستمی و این روزهای بازیگران در قرنطینه را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته سالگرد ازدواج روناک یونسی تا سارا در قرنطینه و بهار دل بهار (۳۱۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 3

اخبار گوناگون

× ×