روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 1

زندگی مارال بنی آدم | بیو گرافی و عکس های مارال بنی آدم بازیگر سریال هم گناه

مارال بنی آدم بازیگر با تجربه عرصه تئاتر برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی و با سریال هم گناه مصطفی کیایی حضور یافته است و تجربه بازی در فیلم فروشنده اصغر فرهادی را نیز دارد. نوشته زندگی مارال بنی آدم بازیگر هم گناه ؛ از ازدواج هنری تا اوج شهرت در تئاتر (۳۵۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

بیوگرافی تولگا ساریتاش | زندگی نامه و بیوگرافی تولگا ساریتاش بازیگر معروف ترکیه

با بیوگرافی تولگا ساریتاش بازیگر سریال های ترکی روزی روزگاری، حریم سلطان، فرهاد و شیرین، سوگند و... بیشتر آشنا شوید. نوشته بیوگرافی تولگا ساریتاش ، خواندنی هایی از زندگی بازیگر سریال های ترک اولین بار در بیوگرافی افراد مشهور. پدیدار شد.

چهره های پرحاشیه سال 98

بررسی برخی از هنرمندان پرحاشیه سینما در سال 98 و مهناز افشار رکوردار حاشیه سال 98 نوشته چهره های جنجالی و پرحاشیه سینمای ایران در سال ۹۸ اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

علی سخنگو و همسرش | علی سخنگو و همسرش سارا در قرنطینه تا تولد خواهر لیلا بلوکات

علی سخنگو و همسرش سارا نجفی دو زوج هنری هستند که بعد از آشنایی در موسسه بازیگری با هم ازدواج کرده اند و این روزها در سریال شبکه نمایش خانگی دل منوچهر هادی حضور دارند. نوشته علی سخنگو و همسرش در قرنطینه تا دلخوشی امروز آزاده و تولد خواهر لیلا (۷۸۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تولد مهسا هاشمی | تبریک تولد مهسا هاشمی تا چهره های مشهور در روزهای قرنطینه

از تبریک تولد 22 سالگی مهسا هاشمی تا تسلیت برای درگذشت پدر علیرضا منصوریان و این روزهای قرنطینه در خانه مهراب قاسم خانی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته تولد مهسا هاشمی تا غم علیرضا و این روزهای قرنطینه در خانه چهره ها (۳۲۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

جنجال های پایتخت ۶ | سوتی های واضح و جنجال های پایتخت ۶ و انتقادات از این سریال

گاف های واضح و جنجال های خانواده معمولی در سریال پایتخت و... نوشته همه جنجال های خانواده معمولی و بستگان در پایتخت ۶ اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

زندگی هدیه تهرانی | بیوگرافی و عکس های هدیه تهرانی بازیگر سینمای ایران

هدیه تهرانی بازیگر سریال هم گناه برادران کیایی در این روزهای سخت قرنطینه برای کمک به مردم در تلاش است تا بتواند سهم کوچکی در نجات بیماران کرونایی در نقاط مختلف کشور داشته باشد نوشته زندگی هدیه تهرانی بازیگر هم گناه ؛ از اوج در دهه هشتاد و نشان هنری تا فعالیت های اجتماعی (۳۵۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تولد مهران مدیری | تبریک های تولد مهران مدیری و سحر ولدبیگی و همسر جان

مهران مدیری مرد هزار چهره آسمان هنر ایران در 18 فروردین ماه سال 46 در تهران متولد شد و امروز با شهرت خود توانسته یکی از چهره های مطرح سینما و تلویزیون شود. نوشته تولد مهران مدیری تا نیما و سحر فرزندان اساطیر عشق و دلبر اسدالله (۷۸۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

تولد نوید محمدزاده | تولد نوید محمدزاده در قرنطینه تا دریا مرادی دشت و همسرش

از تبریک های تولد نوید محمدزاده ببر فرودینی سینمای ایران تا این روزهای دریا و همسر جان در قرنطینه و دلتنگی سارا را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته تولد نوید محمدزاده و تبریک های خاص برای وی از گلزار تا پریناز و دلتنگی سارا اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی نیما شعبان نژاد | بیوگرافی و عکس های نیما شعبان نژاد بازیگر دوپینگ

نیما شعبان نژاد بازیگر سریال های هیولا و ممنوعه این بار در قاب تلویزیون با سریال نوروزی دوپینگ حضور یافته بود و در کنار بازیگران مطرح این مجموعه به ایفای نقش پرداخته بود. نوشته زندگی نیما شعبان نژاد ؛ از تولد در آلمان تا اوج شهرت و سریال دوپینگ (۳۵۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

مهمان های دورهمی | علت پوشش مشکی مهران مدیری و مهمان های دورهمی

علت پوشش مشکی مهران مدیری و مهمان های دورهمی در ایام نوروز و... نوشته چرا مهران مدیری و مهمان هایش در دورهمی مشکی پوش بودند؟ اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

بیوگرافی بوراک دنیز | بیوگرافی بوراک دنیز بازیگر مشهور و جذاب سریال های ترکیه ای

با بیوگرافی بوراک دنیز بازیگر ترک که برای حضور در سریال های عشق حرف حالیش نمیشه و حکایت ما شناخته شده است بیشتر آشنا شوید. نوشته بیوگرافی بوراک دنیز ، زندگی شخصی و حرفه ای بازیگر و مدل جذاب ترک اولین بار در بیوگرافی افراد مشهور. پدیدار شد.

عارفه معماریان | عارفه معماریان و ارسطو در پایتخت تا دوچرخه سواری مهناز افشار

عارفه معماریان که در مجموعه نمایش خانگی مانکن هنرنمایی کرده بود در این شب ها در سریال پایتخت 6 در نقش دختر محممود نقاش طاهره خانم هنرنمایی کرده است. نوشته عارفه معماریان و ارسطو نان به دست تا بهار کرونایی مریم و دوچرخه سواری مهناز و دخترش (۷۸۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سیزده بدر | استوری های سیزده بدر هنرمندان مشهور ایرانی از نیوشا تا مهراب

از سیزده بدر متفاوت امسال مریم کاویانی و رامین مهمان پرست همسرش تا سبزه گره زدن آزیتا در حیاط خانه اش با پتو را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته سیزده بدر به وقت کرونا در خانه مریم و همسر جان تا کلبه نیوشا (۳۱۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سیزده بدر 99 | پیام های تبریک سیزده بدر 99 توسط هنرمندان معروف ایرانی

پیام های تبریک سیزده بدر 99 همراه شده با توصیه به خانه ماندن چهره ها که خود این عزیزان نیز روز طبیعت را در خانه سپری کرده و این روز خاص را به مردم تبریک گفته اند. نوشته سیزده بدر ۹۹ در قرنطینه چهره های ایرانی از دلبرانگی بهنوش تا توصیه پدرام (۷۸۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی بهناز جعفری | بیوگرافی و عکس های بهناز جعفری بازیگر جوان ایرانی

بهناز جعفری بازیگر کشورمان مهمان برنامه دورهمی با اعترافات صادقانه خود درباره زندگی شخصی و حرفه ای خود شبی خاص را برای مخاطبان این برنامه پرطرفدار را رقم زده است. نوشته زندگی بهناز جعفری ؛ از اوج شهرت با سیمرغ تا بیماری و دلایل عجیب ازدواج نکردن (۳۵۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

بهاره رهنما و همسرش | عکس های بهاره رهنما و همسرش تا تولد مادر لیلا بلوکات

از هواخوری بهاره رهنما و همسرش در قرنطینه تا تولد مادر لیلا بلوکات و سر آشپز شدن الناز شاکردوست در این روزها را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته بهاره رهنما و همسرش در روزهای کرونایی تا تولد مادر لیلا و آشپزی الناز (۳۱۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی امید حاجیلی | بیوگرافی و عکس های امید حاجیلی خواننده مشهور پاپ

امید حاجیلی خواننده همیشه شاد کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری ویژه نوروز بود و در این برنامه درباره دلایل ازدواج نکردنش و همچنین بازیگری و خوانندگی صحبت کرده است. نوشته زندگی امید حاجیلی خواننده پاپ ؛ از تدریس تا بازیگری و دلایل ازدواج نکردن (۳۵۳) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×