روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 1

زندگی نازنین فراهانی | بیوگرافی و عکس های نازنین فراهانی بازیگر ایرانی

نازنین فراهانی بازیگر مشهور کشورمان با دو سریال سرگذشت و ملکاوان مهمان خانه های مردم شده و روزهای بهتر با بازی وی جایگزین سریال وارش در شبکه سه سیما شده است. نوشته زندگی نازنین فراهانی بازیگر سریال سرگذشت؛ از روزنامه نگاری تا بازیگری (۳۲۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

عکس برفی بازیگران | اینستاگرام چهره ها در روز برفی تا شهاب حسینی در آمریکا

برف سپید پوش زمستانی بهانه ای شده تا چهره های مشهور ایرانی در این روز زیبا همراه با مردم به شادی بپردازند و تصویر یک روز زیبا را به یادگار منتشر کنند. نوشته از عکس برفی بازیگران تا شهاب در آمریکا و رفیق خوب گلزار (۷۵۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

عکس فرزندان جنیفر لوپز | خالکوبی جدید سلنا تا عکس فرزندان جنیفر لوپز در اینستاگرام (59)

منتخبی از تصاویری که به تازگی برخی از ستاره های خارجی در پیج های شخصی خود در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشتند را تماشا کنید. نوشته عکس فرزندان جنیفر لوپز تا ریحانا بدون آرایش در شبکه های اجتماعی (۵۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

مهمانان جنجالی در تلویزیون | تصاویر مهمانان جنجالی در تلویزیون و فهرستی از اسامی آنها

فهرستی از اسامی مهمان های جنجالی و دردسرساز تلویزیون و تصاویر چهره های پرحاشیه نوشته مهمانان دردسرساز و جنجالی در تلویزیون طی سال های اخیر اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

پناه و نبات استخری | استوری هنرمندان از دختران شاهرخ استخری تا آدم برفی سوگل

همسر شاهرخ استخری سپیده بزمی پور که فعالیت زیادی در صحفه شخصی اش دارد با انتشار عکس های از دخترانش پناه و نبات استوری اینستاگرامش را بروز کرده است. نوشته از ست کردن پناه و نبات استخری تا روز برفی عروس خانم (۲۸۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی علیرضا آرا | بیوگرافی و عکس های علیرضا آرا بازیگر مشهور ایرانی

علیرضا آرا بازیگر مشهور عرصه تئاتر سینما و تلویزیون کشورمان امشب در فصل دوم سریال از سرنوشت در نقش اسماعیل مهمان خانه های مردم در شبکه دو سیما شده است. نوشته زندگی علیرضا آرا بازیگر سریال از سرنوشت؛ از ازدواج هنری تا شهرت (۳۲۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

پوریا پورسرخ در شام ایرانی

نخستین تصویر از پوریا پورسرخ و بازیگر ترکیه ای در مجموعه شام ایرانی و داستان این مجموعه نوشته شام ایرانی ؛ پوریا پورسرخ در شام ایرانی با حضور بازیگران خارجی اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

شهاب حسینی و جشنواره فجر

پاسخ قاطع شهاب حسینی به منتقدان و مخالفت ایشان با انصراف هنرمندان از جشنواره فیلم فجر نوشته مواضع شهاب حسینی درباره جشنواره فجر و پاسخ او به منتقدانش ! اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

بازیگران پیشکسوت | گلایه بازیگران پیشکسوت از بی رحمی فیلمسازان و فراموش شدنشان

گلایه برخی هنرمندان از بی رحمی فیلمسازان و ماجرای پشیمانی زهره صفوی از بازیگر شدن نوشته ناراحتی برخی بازیگران پیشکسوت از بی مهری فیلمسازان اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

بیوگرافی انگین اکیورک | بیوگرافی انگین اکیورک بازیگر معروف ترکیه ای

با جزئیات بیشتر از زندگی شخصی و حرفه ای انگین اکیورک بازیگر معروف فیلم ها و سریال های ترکی آشنا شوید. نوشته حقایق خواندنی از زندگی شخصی و حرفه ای ستاره ترک انگین اکیورک اولین بار در بیوگرافی افراد مشهور. پدیدار شد.

مدلینگ بهنوش بختیاری | استوری اینستاگرام هنرمندان از مدلینگ بهنوش بختیاری تا شیوا طاهری

بهنوش بختیاری بازیگر مشهور کشورمان در استوری اینستاگرامش عکس های مدلینگ خود را منتشر کرده است وی علاوه بر بازیگری مدل برند های معتبر نیز می باشد. نوشته از مدلینگ بهنوش بختیاری تا تولد برادر هلیا و خواهرانه شیوا (۲۸۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

خداحافظی محسن تنابنده | ماجرای خداحافظی محسن تنابنده از تلویزیون

علت خداحافظی محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت از تلویزیون و واکنش روز نامه کیهان به این اتفاق و شوک مجلس به تحریم کنندگان جشنواره فجر ! نوشته خداحافظی محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت از تلویزیون اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

زندگی نسرین بابایی | بیوگرافی و عکس های نسرین بابایی بازیگر سریال وارش

نسرین بابایی بازیگر باتجربه سریال وارش که در نقش اصلی بازیگر این سریال یعنی وارش هنرنمایی می کند علاوه بر بازیگری در زمینه گویندگی رادیو نیز در گیلان فعالیت دارد. نوشته زندگی نسرین بابایی بازیگر وارش؛ از ازدواج و دخترش یوهانا تا شهرت (۳۱۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

مثلث های عشقی | مثلث های عشقی در سریال های تلویزیون و رابطه چند طرفه در وارش

مثلث های عشقی و رابطه های چند طرفه در سریال های تلویزیونی همچون وارش ،بانوی عمارت و... نوشته مثلث های عشقی در صدا و سیما ؛ از سریال بانوی عمارت تا وارش اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

شبنم مقدمی بازیگر | نقش های متفاوت شبنم مقدمی بازیگر سینما و تلویزیون

نقش های متفاوت شبنم مقدمی در فیلم های خجالت نکش ،هیولا ،شبی که ماه کامل شد و ..... نوشته نقش های متنوع شبنم مقدمی بازیگر ایرانی ؛ از مادری سنتی تا زن اشراف زاده اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

امیررضا فرامرزی بازیگر | امیررضا فرامرزی بازیگر سریال از سرنوشت

گفتگویی جذاب و خواندنی با امیررضا فرامرزی بازیگر نوجوان نقش هاشم در سریال از سرنوشت نوشته گفتگویی خواندنی با امیررضا فرامرزی بازیگر نوجوان سریال از سرنوشت اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

سیل سیستان و بلوچستان | استوری اینستاگرام چهره ها از کمپین سیل مهربانی تا سعید معروف

این روزها هر روز سوگوارتر از دیروز به فردای نامعلوم می اندیشیم و هر روز مردم با غمی دیگر دسته و پنجه نرم می کنند و در این میان کمپین سیل مهربانی برای کمک به مردم مظلوم سیستان و بلوچستان که در محاصره سیل طغیانگر قرار گرفته اند در شبکه های اجتماعی به وجود آمده […] نوشته از کمپین سیل سیستان و بلوچستان تا والیبال در ۲۰۲۰ توکیو در اینستاگرام (۲۸۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی علیرضا جلالی تبار | بیوگرافی و عکس های علیرضا جلالی تبار و همسرش

علیرضا جلالی تبار بازیگر سریال وارش شهرت خود را با اولین فیلم سینمایی خود در کنار استاد بهرام بیضایی به دست آورد و اکنون در سریال وارش در این شب ها از شبکه سه سیما می درخشد. نوشته زندگی علیرضا جلالی تبار بازیگر وارش؛ از ازدواج تا ستاره شدن (۳۱۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

علت سقوط هواپیمای اوکراینی | واکنش ها به علت سقوط هواپیمای اوکراینی در شبکه اجتماعی

چند روزی از سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران می گذرد . پرواز مرگی که همه سرنشینان در آن حادثه جان باختند . و اکنون علت این حادثه خطای انسانی بیان شده است .در ادامه واکنش هنرمندان به این حادثه را مشاهده می کنید. نوشته واکنش چهره ها به علت سقوط هواپیمای اوکراینی در شبکه های اجتماعی (۷۴۹) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×