روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 1

سیزده بدر | استوری های سیزده بدر هنرمندان مشهور ایرانی از نیوشا تا مهراب

از سیزده بدر متفاوت امسال مریم کاویانی و رامین مهمان پرست همسرش تا سبزه گره زدن آزیتا در حیاط خانه اش با پتو را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته سیزده بدر به وقت کرونا در خانه مریم و همسر جان تا کلبه نیوشا (۳۱۸) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سیزده بدر 99 | پیام های تبریک سیزده بدر 99 توسط هنرمندان معروف ایرانی

پیام های تبریک سیزده بدر 99 همراه شده با توصیه به خانه ماندن چهره ها که خود این عزیزان نیز روز طبیعت را در خانه سپری کرده و این روز خاص را به مردم تبریک گفته اند. نوشته سیزده بدر ۹۹ در قرنطینه چهره های ایرانی از دلبرانگی بهنوش تا توصیه پدرام (۷۸۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی بهناز جعفری | بیوگرافی و عکس های بهناز جعفری بازیگر جوان ایرانی

بهناز جعفری بازیگر کشورمان مهمان برنامه دورهمی با اعترافات صادقانه خود درباره زندگی شخصی و حرفه ای خود شبی خاص را برای مخاطبان این برنامه پرطرفدار را رقم زده است. نوشته زندگی بهناز جعفری ؛ از اوج شهرت با سیمرغ تا بیماری و دلایل عجیب ازدواج نکردن (۳۵۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

بهاره رهنما و همسرش | عکس های بهاره رهنما و همسرش تا تولد مادر لیلا بلوکات

از هواخوری بهاره رهنما و همسرش در قرنطینه تا تولد مادر لیلا بلوکات و سر آشپز شدن الناز شاکردوست در این روزها را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته بهاره رهنما و همسرش در روزهای کرونایی تا تولد مادر لیلا و آشپزی الناز (۳۱۷) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی امید حاجیلی | بیوگرافی و عکس های امید حاجیلی خواننده مشهور پاپ

امید حاجیلی خواننده همیشه شاد کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری ویژه نوروز بود و در این برنامه درباره دلایل ازدواج نکردنش و همچنین بازیگری و خوانندگی صحبت کرده است. نوشته زندگی امید حاجیلی خواننده پاپ ؛ از تدریس تا بازیگری و دلایل ازدواج نکردن (۳۵۳) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سوتی سریال پایتخت | سوتی سریال پایتخت به روایت المیرا شریفی مقدم

گاف عجیب سریال پایتخت 6 به روایت المیرا شریفی مقدم مجری معروف و... نوشته سوتی عجیب سریال پایتخت به روایت المیرا شریفی مقدم مجری صدا و سیما اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

کمند امیر سلیمانی در پدر سالار

توضیحات کمند امیر سلیمانی بازیگر سریال پدر سالار درباره نقش آذر پس از 26 سال نوشته کمند امیر سلیمانی ؛ از عروس بدجنس پدرسالار بعد از ۲۶ سال گفت اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

اهورا پسر زیبا بروفه | عکس های جدید اهورا پسر زیبا بروفه تا ریحانه پارسا و همسرش

زیبا بروفه بازیگر معروف کشورمان عکس های آتلیه ای در کنار پسرش اهورا را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. این بازیگر پسرش را معجزه زندگی اش می داند. نوشته اهورا پسر زیبا بروفه قبل کرونا تا عطر سیب مریم و کودکی شیلا (۷۸۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

دختر شیلا خداداد | سرگرمی دختر شیلا خداداد در قرنطینه تا ریحانه پارسا و همسرش

این روزهای چهره های مشهور خانگی در قرنطینه از سرگرمی دختر شیلا خداداد تا تولد در خانه رامبد شکرآبی و همسرش حدیث فولادند را را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته دختر شیلا خداداد در قرنطینه تا این روزهای ریحانه و تولد مرد حدیث (۳۱۶) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی بنیامین بهادری | بیوگرافی و عکس های بنیامین بهادری خواننده پاپ ایرانی

بنیامین بهادری خواننده محبوب پاپ کشورمان در برنامه دورهمی مهران مدیری برای اولین بار درباره تصادف وحشتناک همسرش و زندگی خصوصی و فرزندانش صحبت کرده است. نوشته زندگی بنیامین بهادری خواننده پاپ ؛ از تصادف تلخ تا ازدواج دوم و اوج شهرت (۳۵۲) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

بچه های کارداشیان ها | از بچه های کارداشیان ها تا خانه نشینی ماریا کری و دوقلوهایش (64)

جدیدترین عکس های اینستاگرامی بچه های کارداشیان ها تا خانه نشینی اما واتسون بازیگر هری پاتر و ماریا کری و دوقلوهایش و ... را تماشا کنید. نوشته از بچه های کارداشیان ها تا دلیل خانه نشینی اما واتسون بازیگر هری پاتر (۶۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت

واکنش عجیب سیروس مقدم کارگردان پایتخت به اتهامات سانسور ،سیاسی و... نوشته پاسخ سیروس مقدم کارگردان پایتخت به اتهامات سیاسی ، اخلاقی و سانسور پایتخت ۶ ! اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

داب موزیک | بهترین سایت برای دانلود آهنگ جدید و آهنگ های شاد و غمگین

دراین مطلب به معرفی سایتی برای دانلود آهنگهای شاد و غمگین و جدید ترین آهنگ های ایرانی می پردازیم . نوشته معرفی بهترین سایت برای دانلود آهنگ جدید اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

تولد نرگس محمدی | تبریک تولد نرگس محمدی تا ریحانه پارسا و همسرش در قرنطینه

امروز تولد نرگس محمدی بازیگر جوان سریال ستایش می باشد و همسرش علی اوجی با خواهرش سارا و دوست هنرمندش لاله اسکندری این روز خاص را به وی تبریک گفته اند. نوشته تولد نرگس محمدی تا طناز زیبا و ریحانه تازه عروس با همسرجان در قرنطینه (۷۸۴) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

امیرحسین آرمان | آشنایی با زندگی خصوصی امیرحسین آرمان بازیگر نقش باربد در سریال ممنوعه

امیرحسین آرمان بازیگر جوان و خوشتیپ سریال مانکن در برنامه دورهمی مهران مدیری از دلایل ازداوج نکردنش و از اینکه چه برنامه ای برای زندگی شخصی و حرفه ای خود دارد گفته است. نوشته امیرحسین آرمان ؛ از دلایل ازدواج نکردن تا اوج شهرت و بازی در مانکن (۳۵۱) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

زندگی ریما رامین فر | بیوگرافی و عکس های ریما رامین فر و همسر و پسرش

ریما رامین فر همای سریال پایتخت که همه او را با این سریال می شناسند تولد 50 سالگی اش را به تازگی جشن گرفته و این شب ها توانسته خنده بر لب مردم در این دوران قرنطینه آورد. نوشته زندگی ریما رامین فر بازیگر پایتخت ۶ ؛ از ازدواج با آقای بازیگر تا اوج شهرت (۳۵۰) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وکیل طلبه آملی | پیام توییتر وکیل طلبه آملی درباره شکایت از مهناز افشار

واکنش احسان خاکزاد شاهاندشتی وکیل طلبه آملی درباره شکایت از مهناز افشار نوشته واکنش جدید وکیل طلبه آملی درباره شکایت از مهناز افشار اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

مجموعه پایتخت | اظهار نظر مشاور رئیس جمهور درباره مجموعه پایتخت

واکنش محسن تنابنده نویسنده مجموعه پایتخت به اظهار نظر حسام الدین آشنا درباره سریال پایتخت نوشته واکنش محسن تنابنده به نظر مشاور رئیس جمهور درباره مجموعه پایتخت اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

تولد شهرزاد کمال زاده | جشن تولد شهرزاد کمال زاده تا رز دختر محسن کیایی

در هفتم فرودین شهرزاد کمال زاده , برزو ارجمند و حامد احمدجو همسر الهام طهموری متولد شده اند که استوری های این عزیزان را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید. نوشته تولد شهرزاد کمال زاده تا دنیا در گذر زمان و بالش نرم محسن (۳۱۵) اولین بار در چهره ها. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پرشین وی در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×