روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پارس ناز

لیست جدیدترین اخبار سلبریتی ها در خبرگزاری پارس ناز در صفحه ی 1

پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سال 1399 + عکس برنامه ها

پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سال 1399  در اینبخش با پربیننده ترین برنامه های تلویزیون درسال 1399 آشنا خواهیم شد. در آغاز سال 1399 تلویزیون ملی با تولید و پخش برنامه هایي جذاب نسبت بـه سال هاي گذشته بهتر عمل کرد و با توجه بـه شیوع ویروس کرونا تا حد مطلوبی توانست مخاطبان خانه […] نوشته پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سال 1399 + عکس برنامه ها اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

علت مرگ بروس لی و پسرش

علت مرگ بروس لی و پسرش براندون لی  علت مرگ بروس لی و پسرس براندون چـه بود؟ بروس لي یکی از معروفترین چهره هاي هالیوود و هم چنین سینمای رزمی جهان اسـت، شهرت او با مایکل جکسون خواننده افسانه اي آمریکایی مقایسه می شود اما بروس در حالیکه تازه اوج گرفته بود از دنیای فانی […] نوشته علت مرگ بروس لی و پسرش | نفرین مرموز یا تبهکاران چینی؟ + عکس اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

رازهای زندگی محمدرضا گلزار reza golzar + عکس های محمدرضا گلزار

رازهای زندگی محمدرضا گلزار  در اینبخش با رازهای زندگی محمدرضا گلزار آشنا میشویم. محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده، مجری و مدل محبوب کشورمان برای خیلی از جوانان و نوجوانان یک الگو محسوب می شود، برخلاف تمام نقدها و حمله ها باید قبول کنیم کـه آقای گلزار در زندگی خود بسیار موفق بوده و از لحاظ ظاهری هم […] نوشته رازهای زندگی محمدرضا گلزار REZA GOLZAR + عکس های محمدرضا گلزار اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

ماجرای طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی واقعیت دارد + عکس

ماجرای طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی  در اینبخش راجع بـه ماجرای طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی صحبت میکنیم. این زوج معروف دراین چند وقت درگیر حواشی زیادی از جمله شایعه طلاق و اختلافات خانوادگی شده اند. دختر مهراب قاسم خانی با انتشار یک پست در اینستاگرام خود شقایق دهقان را «زن […] نوشته ماجرای طلاق شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی واقعیت دارد + عکس اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

حواشی ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی

حواشی ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی  ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی اینروزها در صدر حاشیه هاي اینستاگرامی قراردارند. این زوج مشهور کـه اختلاف سنی نزدیک بـه 20 ساله باهم دارند دست از ایجاد حواشی برنمی دارند و دائما سعی می کنند نام خودرا در شبکه هاي اجتماعی ترند کنند. این دو بازیگر چند […] نوشته حواشی ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

ادامه فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود؟ (تاریخ و ساعت پخش)

ادامه فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود؟  ادامه فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود؟ فصل دوم برنامه پربیننده عصر جدید بـه تهیه کنندگی احسان علیخانی از اواخر اسفندماه 1398 بـه روی آنتن شبکه 3 سیما رفت. ضبط این برنامه از بهمن ماه 98 کلید خورده بودو بدلیل شیوع ویروس کرونا فیلم […] نوشته ادامه فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود؟ (تاریخ و ساعت پخش) اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

پارس ناز پورتال

شکایت جانی دپ از امبر هرد | طلاق میلیون دلاری دوباره خبر ساز شد جانی دپ از همسر سابق خود، خانم امبر هرد شکایت، و ادعای شرف کرد. این زوج افسانه اي سال 2015 با هم ازدواج کردند و یک سال بعد از هم جدا شدند، طلاقی کـه نزدیک بـه 10 میلیون دلار برای جانی […] نوشته شکایت جانی دپ از امبر هرد | طلاق میلیون دلاری دوباره خبر ساز شد اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

برنامه های تحویل سال 99 | از فرمول یک تا پنج ستاره

برنامه های تحویل سال 1399 در این بخش برنامه های تحویل سال 1399 را به شما معرفی می کنیم. در آستانه سال نو شبکه های سیما برنامه های جذابی را برای مخاطبان خود پخش می کنند، برنامه هایی که پر از آیتم های جذاب و مهمانان مشهور هستند. البته امسال و با توجه به تقارن […] نوشته برنامه های تحویل سال 99 | از فرمول یک تا پنج ستاره اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

مشهورترین هنرمندانی که از ایران مهاجرت کردند | از گلشیفته تا سید محمد حسینی

مشهورترین هنرمندانی که از ایران مهاجرت کردند در اینبخش مشهور ترین هنرمندانی کـه از ایران مهاجرت کردند رابه شـما معرفی می کنیم. داستان مهاجرت هنرمندان ایرانی بـه بیرون از کشور از قبل بـه وقوع پیوستن انقلاب اسلامی شروع شد. تعداد زیادی از انها رابه نام «لس آنجلسی» می شناسیم. اما دلیل مهاجرت آن ها چیست؟ این […] نوشته مشهورترین هنرمندانی که از ایران مهاجرت کردند | از گلشیفته تا سید محمد حسینی اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

راز زیبایی ستاره های بالای 50 سال | از مریل استریپ تا جولیا رابرتس

راز زیبایی ستاره های بالای 50 سال | از مریل استریپ تا جولیا رابرتس   در اینبخش درباره رازهای زیبایی پوست و صورت ستاره های بالای 50 سال هالیوودی را بررسی میکنیم. سلبریتی هایی همانند جنیفر لوپز و آنجلینا جولی با این کـه در اواخر میانسالی هستند اما چهره های جوان و شادابی دارند، همچنین سلبریتی […] نوشته راز زیبایی ستاره های بالای 50 سال | از مریل استریپ تا جولیا رابرتس اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

بهترین ها و بدترین های تلویزیون در سالی که گذشت | برنده ها و بازنده های 1397

بهترین ها و بدترین های تلویزیون در سالی که گذشت | برنده ها و بازنده های 1397   در اینبخش بهترینها و بدترین در تلویزیون ملی ودر سالی کـه گذشت یعنی سال 1397 را بررسی می کنیم. سالی کـه گذشت پر از حواشی گوناگون، سالی کـه با وفور فیلم ها و سریال ها همراه بود، سالی […] نوشته بهترین ها و بدترین های تلویزیون در سالی که گذشت | برنده ها و بازنده های 1397 اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

حواشی چهره های ایرانی در سال 97 | از مریم کاویانی تا بهاره رهنما

حواشی چهره های ایرانی در سال 97 | از مریم کاویانی تا بهاره رهنما   در اینبخش با پرحاشیه ترین چهره های ایرانی درسال 97 آشنا میشویم. سالی کـه گذشت پر بود از حواشی سلبریتی های ایرانی، از جنجال های بحران آب تا ازدواج های پرحاشیه. اما اینبار ورق بازگشته و سلبریتی های پر ادعا […] نوشته حواشی چهره های ایرانی در سال 97 | از مریم کاویانی تا بهاره رهنما اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

چهره های ایرانی که در سال 97 فوت شدند | از عزت الله انتظامی تا ناصر ملک مطیعی

چهره های ایرانی که در سال 97 فوت شدند | از عزت الله انتظامی تا ناصر ملک مطیعی   امروز یاد و خاطره ای را زنده میکنیم از چهره های مشهور ایرانی کـه درسال 97 فوت شدند، از عزت سینمای کشور ایران آقای عزت الله انتظامی گرفته تا ناصر ملک مطیعی و پیام صابری همسر […] نوشته چهره های ایرانی که در سال 97 فوت شدند | از عزت الله انتظامی تا ناصر ملک مطیعی اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

معرفی بهترین فیلم های کره جنوبی | از انگل تا قطار بوسان

معرفی بهترین فیلم های کره جنوبی در این بخش با بهترین فیلم های کره جنوبی آشنا خواهیم شد. سینمای کره جنوبی از آغاز قرن 21 پیشرفت چشمگیری داشته و آثاری تولید کرده که سینمای غرب را به زانو درآورده اند که آخرین آنها تا امروز فیلم انگل بوده که به عنوان یک فیلم غیر انگلیسی […] نوشته معرفی بهترین فیلم های کره جنوبی | از انگل تا قطار بوسان اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

8 دعا برای رفع غم و دلتنگی | رهایی از غم و اندوه و استرس

8 دعا برای رفع غم و دلتنگی در این بخش با 8 دعا برای رفع غم و دلتنگی آشنا می شویم. در زمان هایی که حال روحی و ذهنی مان خوب نیست می توانیم به خداوند و ائمه معصوم متوسل شویم تا حال مان بهتر شود و از شر غم و دلتنگی و افسردگی رهایی […] نوشته 8 دعا برای رفع غم و دلتنگی | رهایی از غم و اندوه و استرس اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

بهترین بازیگران زن سینمای داخلی | از باران کوثری تا ثریا قاسمی

بهترین بازیگران زن سینمای داخلی در این بخش بهترین بازیگران زن سینمای داخلی را به شما معرفی می کنیم. بازیگرانی که با استفاده از توانایی های خود توانسته اند چندین سیمرغ بلورین دریافت کنند. برخلاف معیارهای سینما و تلویزیون داخلی باید بگوییم که: بازیگری ارتباطی به چهره و سن ندارد و این توانایی و استعداد […] نوشته بهترین بازیگران زن سینمای داخلی | از باران کوثری تا ثریا قاسمی اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

عجیب ترین ازدواج های بازیگران ایرانی | از خواستگاری اینترنتی تا اختلاف سنی 30 ساله

عجیب ترین ازدواج های بازیگران ایرانی در این بخش با عجیب ترین ازدواج های بازیگران ایرانی آشنا می شویم. ازدواج های عجیب و غریب بازیگران فقط مختص هالیوودی ها و بالیوودی ها نیست، در بین بازیگران داخلی هم مواردی وجود داشته اند که حاشیه ساز شده اند و موجب تعجب خیلی ها شده اند. از […] نوشته عجیب ترین ازدواج های بازیگران ایرانی | از خواستگاری اینترنتی تا اختلاف سنی 30 ساله اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

ثروتمندترین بازیگران زن هالیوود و بالیوود | از جولیا رابرتز تا آیشواریا رای

ثروتمندترین بازیگران زن هالیوود و بالیوود | از جولیا رابرتز تا آیشواریا رای   در اینبخش بـه معرفی ثروتمندترین بازیگران زن هالیوود و بالیوود میپردازیم. صنعت سینما فوق العاده پولساز اسـت و وقتی ستاره شوید دیگر نیاز پولی نخواهید داشت، البته اگر بـه سرنوشت جانی دپ دچار نشوید! در بین بی شمار ستارگان جهانی صنعت […] نوشته ثروتمندترین بازیگران زن هالیوود و بالیوود | از جولیا رابرتز تا آیشواریا رای اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

شکایت جانی دپ از امبر هرد | طلاق میلیون دلاری دوباره خبر ساز شد

شکایت جانی دپ از امبر هرد | طلاق میلیون دلاری دوباره خبر ساز شد جانی دپ از همسر سابق خود، خانم امبر هرد شکایت، و ادعای شرف کرد. این زوج افسانه ای سال 2015 با هم ازدواج کردند و یک سال بعد از هم جدا شدند، طلاقی کـه نزدیک بـه 10 میلیون دلار برای جانی […] نوشته شکایت جانی دپ از امبر هرد | طلاق میلیون دلاری دوباره خبر ساز شد اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرباز (هشتگ سرباز) + ساعت پخش و خلاصه داستان

عکس و اسامی بازیگران سریال سرباز  در این بخش عکس و اسامی بازیگران سریال سرباز را مرور می کنیم. سریال سرباز یا (هشتگ سرباز) هدیه رمضانی شبکه سوم سیما برای مخاطبانش در این ماه عزیز می باشد. در این سریال بازیگران محبوبی از جمله: الیکا عبدالرزاقی، سیاوش خیرابی، جواد خواجوی و آرش مجیدی به ایفای […] نوشته عکس و اسامی بازیگران سریال سرباز (هشتگ سرباز) + ساعت پخش و خلاصه داستان اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست خبرهای خبرگزاری پارس ناز در صفحه ی 1

 

اخبار گوناگون

× ×