روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " انیمیشن سریالی The Dragon Prince برای فصل دوم تمدید شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ منتشر شد.

انیمیشن سریالی The Dragon Prince برای فصل دوم تمدید شد

شبکه نتفلیکس طی آخرین اقدام خود اعلام کرد که انیمیشن سریالی The Dragon Prince برای فصل دوم تمدید شده است. با زومجی همراه باشید.

شبکه نتفلیکس طی آخرین اقدام خود اعلام کرد که انیمیشن سریالی The Dragon Prince برای فصل دوم تمدید شده است. با زومجی همراه باشید.انیمیشن سریالی The Dragon Prince که برای اولین بار در ماه سپتامبر منتشر شد قرار است طبق اخبار منتشر شده از سوی شبکه نتفلیکس با فصل دوم خود در سال ۲۰۱۹ به این شبکه بازگردد. متاسفانه هیچ گونه اطلاعات دیگری از قبیل تاریخ دقیق انتشار یا تعداد اپیزود های این سریال از سوی شبکه نتفلیکس منتشر نشده است.بخش علمی تخیلی-فانتزی شبکه نتفلیکس با انتشار این متن در توییتر اعلام کرد که این سریال برای فصل دوم به شبکه نتفلیکس بازخواهد گشت:بازگشت به دنیای جادو، دوستی و اژدها در سال ۲۰۱۹. آیا برای فصل دوم شاهزاده اژدها آماده هستید؟سریال شاهزاده اژدها در دنیایی قرار دارد که اژدهایان و الف ها انسان هایی را که از جادو سیاه سو استفاده می کردند از سرزمینشان طرد کردند و همین موضوع باعث ایجاد جنگ و خونریزی بین نژادهای گوناگون می شود. این تداوم جنگ باعث می شود که نسل الف، قاتلی به نام رایلا را برای کشتن دو شاهزاده انسانی با نام های کالوم و ازران بفرستد، اما موضوع به همین سادگی پیش نمی رود و در آخر رایلا به متحد دو شاهزاده انسانی تبدیل می شود تا به کمک آن ها صلح و آرامش را بین نژاد های گوناگون برقرار کند.خالق این سریال آرون آهاز، فردی است که آثاری مانند Avatar: The Last Airbender را در کارنامه خود دارد که همین موضوع می تواند نقطه قوتی برای این سریال و مجموعه فانتزی به حساب آید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " انیمیشن سریالی The Dragon Prince برای فصل دوم تمدید شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×