روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • احتمال حضور لئوناردو دی کاپریو در فیلم don’t look up به کارگردانی آدام مک کی

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال حضور لئوناردو دی کاپریو در فیلم don’t look up به کارگردانی آدام مک کی از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ منتشر شد.

احتمال حضور لئوناردو دی کاپریو در فیلم don’t look up به کارگردانی آدام مک کی

لئوناردو دی کاپریو ممکن است در فیلم Don’t Look Up، اثر جدید آدام مک کی حضور پیدا کند و درواقع به فیلم بعدی این بازیگر تبدیل شود.

لئوناردو دی کاپریو ممکن است در فیلم Don’t Look Up، اثر جدید آدام مک کی حضور پیدا کند و درواقع به فیلم بعدی این بازیگر تبدیل شود.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، لئوناردو دی کاپریو ممکن است پیش از حضور در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی، در فیلم دیگری حضور پیدا کند. به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه اپل در حال انجام مذاکرات نهایی با شرکت پارامونت پیکچرز برای مشارکت و تولید فیلم Killers of the Flower Moon (قاتلان فلاور مون) است که اپل قرار است بخشی از هزینه تولید فیلم را بپردازد. حال ورایتی در گزارش خود عنوان کرد که زمان شروع فیلم برداری و تولید این فیلم مشخص نیست و همین موضوع باعث شده تا دی کاپریو به حضور در پروژه های دیگری پیش از حضور و شروع تولید فیلم Killers of the Flower Moon علاقه مند باشد و شروع به بررسی آن ها کند.فیلم Don’t Look Up (به بالا نگاه نکن) به کارگردانی آدام مک کی، یکی از این پروژه ها است که گفته می شود دی کاپریو یکی از گزینه های مدنظر برای حضور در این فیلم کمدی است. فیلم Don’t Look Up داستان دو ستاره شناس معمولی را روایت می کند که متوجه می شوند شهاب سنگی تا شش ماه آینده به زمین برخورد خواهد کرد و باید با برگزاری تور رسانه ای بشریت را از این خطر آگاه کنند. مک کی که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم The Big Short (رکورد بزرگ) و فیلم Vice (معاون) را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد که این فیلم کمدی قرار است برای شبکه نتفلیکس (Netflix) تولید و منتشر شود.اگر دی کاپریو تصمیم به حضور در فیلم Don’t Look Up بگیرد، او قرار است به جنیفر لارنس و کیت بلانشت اضافه شود که هر دو بازیگر برنده جایزه اسکار هستند و حتی دی کاپریو پیش از این با بلانشت در فیلم The Aviator (هوانورد) هم بازی بوده که بلانشت برای بازی در این فیلم توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کند. مک کی تا به امروز نامزد دریافت ۵ جایزه اسکار شده و توانست برای فیلم The Big Short در بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی جایزه اسکار دریافت کند.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " احتمال حضور لئوناردو دی کاپریو در فیلم don’t look up به کارگردانی آدام مک کی از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×