روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • برادران سفدی و شرکت الارا پیکچرز قرارداد «نخستین نگاه» با شبکه hbo امضا کردند

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " برادران سفدی و شرکت الارا پیکچرز قرارداد «نخستین نگاه» با شبکه hbo امضا کردند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ منتشر شد.

برادران سفدی و شرکت الارا پیکچرز قرارداد «نخستین نگاه» با شبکه hbo امضا کردند

برادران سفدی و شرکت فیلمسازی آن‌ها با امضای قراردادی توافق کردند که برای فروش پروژه‌های خود تا دو سال آینده ابتدا به سراغ شبکه‌ی HBO بروند.

برادران سفدی و شرکت فیلمسازی آن ها با امضای قراردادی توافق کردند که برای فروش پروژه های خود تا دو سال آینده ابتدا به سراغ شبکه ی HBO بروند.برادران سفدی و شرکت الارا پیکچرز قرارداد دو ساله ی «نخستین نگاه» با HBO امضا کردند که به موجب آن برای فروش تمام پروژه های خود باید در ابتدا به سراغ این شبکه بروند و در صورتی که اچ بی او تمایلی به خریداری آن نداشت، آن ها می توانند پروژه را به خریدار دیگری ارائه کنند. براساس این قرارداد چندجانبه، دنی برنفلد، مدیر سابق دو شرکت پارامونت و چرنین اینترتینمنت برای کمک به تولید پروژه های سینمایی و تلویزیونی آتی به شرکت Elara Pictures ملحق می شود که جاشوا و بن سفدی به همراه سباستین بر-مک کلارد و رانلد برانستین در سال ۲۰۱۴ آن را تاسیس کردند.مقاله های مرتبط:شرکت A24 تهیه کننده ی اجرایی همه ی پروژه های مربوط به قرارداد تازه ی برادران سفدی و شبکه ی HBO خواهد بود و در چندین پروژه ی خارج از این قرارداد نیز با شرکت الارا پیکچرز همکاری می کند. پیش از این شرکت ای۲۴ در تولید فیلم های تحسین شده ی Uncut Gems (جواهرات تراش نخورده) و Good Time (اوقات خوش) با برادران سفدی همکاری داشت. این شرکت درحال حاضر سریال Euphoria‎ (سرخوشی) را برای شبکه ی اچ بی او تولید می کند که سال گذشته برای فصل دوم نیز تمدید شد.برادران سفدی در سال ۲۰۱۶ در یکی از اپیزودهای سریال Togetherness (اتحاد) جلوی دوربین رفتند و اگر به موجب قرارداد چندجانبه ی تازه سریالی ساخته شود، تبدیل به نخستین پروژه ی تلویزیونی آن ها خواهد شد. برادران سفدی بیشتر برای کار روی فیلم ها شناخته می شوند و فیلم «جواهرات تراش نخورده» آخرین اثر سینمایی آن ها بود که با بودجه ی ۱۹ میلیون دلاری توانست ۵۰ میلیون دلار در گیشه بفروشد. این فیلم هیجان انگیز جنایی که آدام سندلر، کوین گارنت، ایدینا منزل، کیت استنفیلد، جولیا فاکس و اریک بوگوسیان را در گروه بازیگرانش داشت، در زمان اکران در سال گذشته با تحسین گسترده ی منتقدان مواجه شد. فیلم Uncut Gems داستان صاحب یک فروشگاه جواهرفروشی را روایت می کند که غرق در بدهی هایش است و باید به هر نحوی بدهی های خود را پیش از آن که دیر شود، تسویه کند. از دیگر آثار سینمایی برادران سفدی می توان به فیلم های Daddy longlegs (بابا لنگ دراز)، Heaven Knows What (بهشت چه می داند) و Good Time اشاره کرد. جاشوا و بن سفدی برای انجام کارهای بسیار زیاد در پشت صحنه، از کارگردانی و نویسندگی گرفته تا تدوین، تهیه کنندگی و بازیگری، شناخته می شوند. سریال Ramy (رامی) شبکه ی هولو با نقش آفرینی رامی یوسف و سریال سورئال کمدی At Home With Amy Sedaris (در خانه با ایمی سداریس) از جمله آثار فعلی شرکت A24 است. این شرکت تولید آثاری نظیر سریال Mr. Corman (آقای کورمان) با بازی جوزف گوردون لویت را نیز برعهده دارد. شما می توانید نظرات خود را درباره ی این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " برادران سفدی و شرکت الارا پیکچرز قرارداد «نخستین نگاه» با شبکه hbo امضا کردند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×