روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " کیت بلانشت رسما به فیلم borderlands پیوست از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ منتشر شد.

کیت بلانشت رسما به فیلم borderlands پیوست

کیت بلانشت پس از توافق نهایی با لاینگزیت رسما به فیلم Borderlands اضافه شد و نقش لیلیث را بازی خواهد کرد.

کیت بلانشت پس از توافق نهایی با لاینگزیت رسما به فیلم Borderlands اضافه شد و نقش لیلیث را بازی خواهد کرد.ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کیت بلانشت، بازیگر برنده ۲ جایزه اسکار برای بازی در فیلم The Aviator (هوانورد) و فیلم Blue Jasmine (یاسمن پژمرده) که بیشتر برای بازی در نقش گالادریل در سه گانه فیلم The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) شناخته می شود، در حال مذاکره با شرکت لاینزگیت برای حضور در فیلم Borderlands (بوردرلندز) است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بلانشت در این فیلم قطعی شده است. طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، بلانشت پس از توافق نهایی و امضا قرارداد همکاری با لاینزگیت قرار است نقش شخصیت لیلیث را در فیلم Borderlands بازی کند.مقاله مرتبطساخت فیلم Borderlands از سال ۲۰۱۶ آغاز شده بود، اما خبر خیلی زیادی تا به امروز از آن منتشر نشده بود. حال الی راث، کارگردان فیلم های Death Wish (آرزوی مرگ) و Knock Knock (تق تق) وظیفه کارگردانی کریگ مازن، خالق و نویسنده ی سریال Chernobyl (چرنوبیل) و برنده ی دو جایزه ی اِمی، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارند و اولین بازیگر فیلم بوردرلندز نیز مشخص شده تا به ساخت این فیلم سرعت بیشتری بخشیده شود و احتمالا خبرهای بیشتری از آن در آینده نیز منتشر خواهد شد. لیلیث یکی از شخصیت های اصلی دنیای بوردرلندز بود که در قسمت اول بازی Borderlands یکی از شخصیت های قابل بازی بوده است. او یکی از تنها ۶ زن کهکشان است که در کلاس قدرتمند سایرن قرار دارد که دارای قدرت های باورنکردنی و فوق العاده انسانی هستند.اولین قسمت بازی Borderlands در سال ۲۰۰۹ منتشر شد که این بازی، یک بازی شوتر نقش آفرینی بود که توسط گیرباکس سافتور تولید و توسط Take-Two Interactive با لیبل 2K منتشر شده است. اتفاقات این بازی در آینده و یک دنیای علمی تخیلی و در سیاره پاندورا جریان دارد. تاکنون بیش از ۵۷ میلیون نسخه از مجموع کل قسمت های بازی به فروش رفته است. بازی Borderlands 3 آخرین نسخه بوردلندز بود که سال گذشته منتشر شد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " کیت بلانشت رسما به فیلم borderlands پیوست از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×