روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " بلوم‌هاوس سریال upgrade را در دست ساخت دارد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ منتشر شد.

بلوم‌هاوس سریال upgrade را در دست ساخت دارد

شرکت بلوم‌هاوس یک اسپین‌آف تلویزیونی از فیلم «ارتقا» به کارگردانی لی ونل می‌سازد که وقایع آن سال‌ها پس از فیلم اتفاق می‌افتد.

شرکت بلوم هاوس یک اسپین آف تلویزیونی از فیلم «ارتقا» به کارگردانی لی ونل می سازد که وقایع آن سال ها پس از فیلم اتفاق می افتد.فیلم Upgrade (ارتقا) یک اثر علمی-تخیلی مهیج به کارگردانی لی ونل بود که تهیه کنندگی مجموعه فیلم های Saw (اره) و کارگردانی فیلم بسیار موفق The Invisible Man (مرد نامرئی) را نیز در کارنامه دارد. فیلم «ارتقا» در زمان اکران در سال ۲۰۱۸ به موفقیت چندانی در گیشه دست نیافت و کارگردان این فیلم نیز در گذشته اعلام کرد که احتمال تولید دنباله ی آن بسیار پایین است. بااین حال، خبر خوب برای طرفداران فیلم Upgrade این است که یک سریال اسپین آف از آن در راه است. وظیفه ی کارگردانی این سریال بر عهده ی لی ونل خواهد بود و وقایع آن سال ها پس از اتفاقات فیلم «ارتقا» رخ می دهد. این اسپین آف تلویزیونی باری دیگر روی تراشه ای بسیار هوشمند موسوم به «استم» تمرکز خواهد داشت که در فیلم Upgrade شاهدش بودیم، اما این بار تکامل یافته است و دولت از آن برای مبارزه با جرم وجنایت استفاده می کند.تیم والش شورانر سریال «ارتقا» خواهد بود که درکنار لی ونل به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کند. کریستال زیو هاوتون و جیمز رولند که روی فصل دوم سریال اخیراً لغو شده The Purge (پاکسازی) کار می کردند، وظیفه ی نگارش فیلمنامه ی سریال Upgrade را برعهده دارند. شرکت بلوم هاوس که تولید و توزیع فیلم «ارتقا» را برعهده داشت و شرکت یونیورسال کانتنت پروداکشنز که زیرمجموعه ی شرکت NBCUniversal است، سریال مورد بحث را تولید می کنند. در دیگر اخبار مرتبط مطلع شدیم که اکران فیلم The Forever Purge (پاکسازی ابدی) بر اثر شیوع ویروس کرونا تا زمانی نامعلوم به تعویق افتاده است. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰) برنامه ریزی شده بود، اما حالا از تقویم اکران فیلم های یونیورسال پاک شده است و معلوم نیست که نهایتاً چه زمانی روی پرده ی سینما خواهد رفت. فیلم «ارتقا» که لوگان مارشال-گرین، بتی گابریل، هریسون گیلبرتسون، بندیکت هاردی، ملانیا والیهو، لنیدا کراپر، کریستوفر کربی، کلیتون جیکوبسن، مایکل ام. فاستر، ریچارد کاتورن، کای بردلی و ساچین جوآب را در گروه بازیگرانش داشت، با بودجه ی ۳ میلیون دلاری توانست ۱۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد. این فیلم داستان «گری تریس» و همسرش «آشا» را روایت می کند که توسط چندین ناشناش دستگیر می شوند. در ادامه همسر گری به قتل می رسد و خودش نیز بر اثر اصابت گلوله فلج می شود. ماه ها بعد تراشه ای هوشمند در گردن گری کار گذاشته می شود که امکان حرکت را برایش فراهم می سازد، اما این هوش مصنوعی بیش از این حرف ها توانمند است و با فرستادن پالس های شنوایی شروع به مکالمه با میزبانش می کند. این هوش مصنوعی، گری را به بهانه ی یافتن قاتل همسرش در مسیری قرار می دهد که ناچار به کشتن افرادی می شود. شما می توانید نظرات خود را درباره ی این خبر با زومجی در میان بگذارید.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " بلوم‌هاوس سریال upgrade را در دست ساخت دارد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×