روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تصویری از دارک ‌ساید در فیلم zack snyder's justice league منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ منتشر شد.

تصویری از دارک ‌ساید در فیلم zack snyder's justice league منتشر شد

زک اسنایدر به‌تازگی تصویری رنگی از فرمانروای سیاره‌ی شیطانی آپوکالیپس در نسخه‌ی Snyder Cut فیلم Justice League منتشر کرد.

زک اسنایدر به تازگی تصویری رنگی از فرمانروای سیاره ی شیطانی آپوکالیپس در نسخه ی Snyder Cut فیلم Justice League منتشر کرد.بدون شک اطلاعیه ی انتشار نسخه ی Snyder Cut فیلم Justice League (لیگ عدالت) از شبکه ی HBO Max باعث هیجان طرفداران بسیاری شد و یقیناً بسیاری از ما بی صبرانه منتظر تماشای دارک ساید، یکی از قدرتمندترین و بدکارترین کاراکترهای شرور دی سی کامیکس در این فیلم ابرقهرمانی هستیم. زک اسنایدر اخیراً تایید کرد که در نسخه ی «اسنایدر کات» فیلم Justice League شاهد فرمانروای ظالم سیاره ی شیطانی آپوکالیپس نیز خواهیم بود و حالا تصویری از دارک ساید منتشر کرده است که پیش تر با نام Uxas در سیاره ی خود زندگی می کرد. این یک تصویر تازه نیست، اما یک نسخه ی کاملاً رنگی از تصویری است که پیش تر شاهد انتشارش بودیم و شما می توانید در ادامه به تماشای آن بپردازید.هرگز قرار نبود که دارک ساید نقش بزرگی در فیلم «لیگ عدالت» داشته باشد، اما بااین حال در صحنه های ابتدایی و انتهایی آن حضور پیدا می کرد تا در دنباله ی این اثر به عنوان کاراکتر شرور اصلی ظاهر شود. زمانی که جاس ویدون سکان هدایت فیلم Justice League را در دست گرفت، همه ی برنامه ها تغییر کرد و فرمانروای مطلق آپوکالیپس کاملاً از نسخه ی نهایی فیلم حذف شد و این یکی از بخش هایی بود که باعث درخواست طرفداران مبنی بر انتشار نسخه ی «اسنایدر کات» شد. با اینکه به خاطر عملکرد نه چندان مطلوب فیلم «لیگ عدالت» هرگز شاهد دنباله ی آن نبودیم، اما شاید پس از انتشار نسخه ی Snyder Cut همه چیز تغییر کند و ماجراهای دارک ساید با ساخت دنباله ی آن ادامه یابد.ری پورتر، بازیگر سریال Justified (توجیه شده) و فیلم Argo (آرگو) اخیراً با انتشار توییتی اعلام کرد که بازیگر نقش دارک ساید در نسخه ی Snyder Cut فیلم Justice League است، اما استپن ولف یا گرگ بیابان همچنان کاراکتر شرور اصلی فیلم «لیگ عدالت» خواهد بود. شبکه ی اچ بی او مکس در نظر دارد تا برای تکمیل نسخه ی «اسنایدر کات» چیزی حدود ۳۰ میلیون دلار هزینه کند و آن را به شکل انحصاری از این سرویس استریم در دسترس قرار دهد. فیلم Justice League در سال ۲۰۱۷ روی پرده ی سینما رفت و با بودجه ی ۳۰۰ میلیون دلاری توانست ۶۵۷.۹ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. این فیلم که بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، جیسون موموآ، ری فیشر، ازرا میلر، ایمی آدامز، جرمی آیرونز، جی. کی. سیمونز و کیران هایندز را در گروه بازیگرانش داشت، نقدهای متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصویری از دارک ‌ساید در فیلم zack snyder's justice league منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×