روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " هنری کویل در حال مذاکره برای بازی دوباره در نقش سوپرمن است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ منتشر شد.

هنری کویل در حال مذاکره برای بازی دوباره در نقش سوپرمن است

طبق اخبار منتشر شده، هنری کویل ممکن است باری دیگر نقش سوپرمن را بازی کند، اما این بازگشت برای فیلم مستقل جدید این ابرقهرمان DC نخواهد بود.

طبق اخبار منتشر شده، هنری کویل ممکن است باری دیگر نقش سوپرمن را بازی کند، اما این بازگشت برای فیلم مستقل جدید این ابرقهرمان DC نخواهد بود.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، هنری کویل ممکن است باری دیگر نقش سوپرمن را در دنیای DC بازی کند، اما نه برای آن چیزی که طرفداران انتظارش را دارند. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، کویل در حال مذاکره با برادران وارنر برای بازگشت به نقش سوپرمن است، اما این بازگشت قرار است در یک فیلم دیگر DC رخ دهد و براساس اطلاعاتی که منابع نزدیک منتشر کرده اند، این موضوع به معنای ساخت دنباله فیلم Man of Steel (مرد پولادین) نیست و او قرار است در فیلمی دیگر از مجموعه دی سی بازگردد. ورایتی نیز می گوید که کویل قرار است بازگشت کویل برای نقش کلارک کنت در یک فیلم DC باشد که این فیلم، فیلم مستقل سوپرمن نخواهد بود.از آنجایی که مراحل فیلم برداری و تولید فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت انگیز 1984) و فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) به پایان رسیده و باتوجه به داستان اتفاقات این دو فیلم، این دو فیلم از فهرست فیلم های احتمالی سوپرمن به راحتی خط می خورند و همچنین نباید انتظار حضور سوپرمن در فیلم The Batman (بتمن) را نیز داشته باشیم. فیلم Shazam 2 (شزم 2)، فیلم Black Adam (بلک آدام) و فیلم Aquaman 2 (آکوامن 2) سه گزینه احتمالی هستند که ظاهرا باید بلک آدام را نیز از این فهرست خط زد و بدین ترتیب سوپرمن ممکن است در دنباله فیلم Aquaman یا دنباله فیلم Shazam (شزم) حضور پیدا کند. باتوجه به حضور کوتاه سوپرمن در پایان قسمت اول فیلم شزم، شانس حضور سوپرمن در فیلم Shazam 2 بیش از دیگر فیلم ها است که حتی ممکن است شاهد حضور بلک آدام با بازی دواین جانسون، نیز در پایان آن باشیم. همچنین به تازگی تایید شده که قرار است نسخه Snyder Cut فیلم Justice League (لیگ عدالت) که هنوز مشخص نیست یک فیلم ۴ ساعته یا یک سریال ۶ قسمتی خواهد بود، در سال ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max منتشر شود.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " هنری کویل در حال مذاکره برای بازی دوباره در نقش سوپرمن است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×