روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال it’s always sunny in philadelphia برای فصل پانزدهم تمدید شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ منتشر شد.

سریال it’s always sunny in philadelphia برای فصل پانزدهم تمدید شد

شبکه FX از تمدید سریال It’s Always Sunny in Philadelphia برای فصل پانزدهم خبر داده که یک رکورد جدید در تلویزیون است.

شبکه FX از تمدید سریال It’s Always Sunny in Philadelphia برای فصل پانزدهم خبر داده که یک رکورد جدید در تلویزیون است.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال It’s Always Sunny in Philadelphia (فیلادلفیا همیشه آفتابی است) برای یک فصل دیگر تمدید شده است. شبکه FX اعلام کرد که این سریال کمدی برای فصل پانزدهم تمدید شده تا رکورد طولانی ترین سریال لایو اکشن کمدی تاریخ تلویزیون را بشکند. این رکورد پیش از این در اختیار سریال The Adventures of Ozzie and Harriet بود که ۱۴ فصل از آن تولید و از شبکه ABC منتشر شده بود. مانند فصل های اخیر، این سریال کمدی و سیتکام ازطریق شبکه FXX روی آنتن خواهد رفت. گلن هاوتون، چارلی دی، راب مک الهنی، کیتلین اولسون و دنی دویتو، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال It’s Always Sunny in Philadelphia حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. مانند فصل های گذشته نیز راب مک الهنی و گلن هاوتون، وظیفه ساخت فصل پانزدهم سریال It’s Always Sunny in Philadelphia را نیز بر عهده دارند. پخش این سریال کمدی از ۲۰۰۵ آغاز شده که قابل انتظار است فصل جدید نیز در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود که باتوجه به شیوع و همه گیری ویروس کرونا، باید دید که چه تاثیری را روی زمان شروع پخش فصل پانزدهم سریال فیلادلفیا همیشه آفتابی است خواهد گذاشت. صد البته این سریال کمدی تنها فعالیت سازندگان سریال طی چند سال گذشته نبوده و هاوتون اخیرا در سریال A.P. Bio نقش آفرینی کرده که این سریال برای فصل دوم نیز تمدید شده است.مقاله مرتبطهمچنین مک الهنی به عنوان نویسنده، بازیگر و یکی از سازندگان در سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet (تجسس افسانه ای: ضیافت کلاغِ سیاه) که از سرویس استریم Apple TV Plus منتشر می شود، نیز حضور دارد. مک الهنی مدتی پیش از این گفته بود که اگر مردم به تماشای سریال It’s Always Sunny in Philadelphia ادامه دهند، آن ها حاضر هستند تا ابد ساخت این سریال کمدی را ادامه دهند. همچنین شبکه FX از تمدید سریال Better Things (چیزهای بهتر) برای فصل پنجم نیز خبر داده است که قابل انتظار است فصل پنجم این سریال کمدی که توسط پاملا ادلون تولید شده و در آن نقش آفرینی نیز می کند، در ۱۰ قسمت تولید و در سال ۲۰۲۱ از شبکه FX منتشر شود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال it’s always sunny in philadelphia برای فصل پانزدهم تمدید شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×