روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال the girl with the dragon tattoo توسط آمازون در دست ساخت است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ منتشر شد.

سریال the girl with the dragon tattoo توسط آمازون در دست ساخت است

آمازون از ساخت سریال The Girl with the Dragon Tattoo که درواقع یک اقتباس مستقل از لیسبت سالاندر خواهد بود، خبر داده است.

آمازون از ساخت سریال The Girl with the Dragon Tattoo که درواقع یک اقتباس مستقل از لیسبت سالاندر خواهد بود، خبر داده است.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریالی براساس داستان رمان The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) در دست ساخت است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، شبکه آمازون در حال ساخت سریالی مستقل براساس شخصیت لیسبت سالاندر است که توسط استیگ لارسن خلق و معرفی شده است. بااین حال، و باتوجه به برنامه آمازون، این سریال قرار نیست اقتباسی مستقیم از رمان ها یا دنباله کتاب ها یا فیلم های قبلی باشد. طبق اطلاعات منتشر شده، این سریال قرار است دارای یک مکان، شخصیت ها و داستان جدید باشد که کاملا متفاوت از نوشته های استیگ لارسن و دیوید لاگرکرانتس (شخصی که کتاب های این مجموعه را پس از مرگ استیگ لارسن ادامه داد) خواهد بود.مقاله های مرتبطهنوز حضور هیچ نویسنده یا بازیگری در این سریال مشخص نشده که این موضوع شامل بازیگر شخصیت لیسبت سالاندر نیز می شود، اما اندی هریس و راب بولاک به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال The Girl with the Dragon Tattoo حضور خواهند داشت. آمازون و Left Bank Pictures وظیفه ساخت سریال دختری با خالکوبی اژدها را بر عهده دارند و در ساخت آن با بخش تلویزیون سونی پیکچرز نیز همکاری خواهند کرد. پیش از این نومی راپاس در سه گانه اصلی نقش لیسبت سالاندر را بازی کرد. سپس نوبت به رونی مارا رسید که در فیلم The Girl with the Dragon Tattoo به کارگردانی دیوید فینچر، که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، در نقش نسخه غربی لیسبت سالاندر به ایفای نقش پرداخت. پس از آن کلر فوی این نقش را در فیلم The Girl in the Spider's Web (دختری در تار عنکبوت)، محصول سال ۱۰۱۸ بر عهده داشت که این فیلم با شکست تجاری مواجه شد. آمازون طی سال های اخیر در حال ساخت سریال های تلویزیونی براساس مجموعه های محبوب و بزرگ است که از جمله آن می توان به سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) و سریال The Wheel of Time (چرخ زمان) اشاره کرد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال the girl with the dragon tattoo توسط آمازون در دست ساخت است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×