روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " 4 تصویر جدید از فیلم tenet کریستوفر نولان منتشر شدند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ منتشر شد.

4 تصویر جدید از فیلم tenet کریستوفر نولان منتشر شدند

مجله‌ی سینمایی توتال فیلم که پرونده‌ی اصلی تازه‌ترین شماره‌ی خود را به فیلم Tenet با بازی رابرت پتینسون و جان دیوید واشنگتن اختصاص داده است، اندکی قبل چهار تصویر اختصاصی جدید از پشت صحنه‌ی آن منتشر کرد.

مجله ی سینمایی توتال فیلم که پرونده ی اصلی تازه ترین شماره ی خود را به فیلم Tenet با بازی رابرت پتینسون و جان دیوید واشنگتن اختصاص داده است، اندکی قبل چهار تصویر اختصاصی جدید از پشت صحنه ی آن منتشر کرد.«تنت» که شرکت برادران وارنر آن را یک فیلم اکشن حماسی با تمِ جاسوسی می داند، همچنان مشغول تلاش برای ممکن کردن اکران در تاریخ هفدهم ژوئیه سال جاری میلادی به خاطر درخواست های جدی شخص نویسنده و کارگردان است. کریستوفر نولان، خالق فیلم هایی مانند «یادگاری» (Memento)، «تلقین» (Inception)، سه گانه ی «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight)، «دانکرک» (Dunkirk) «پرستیژ» (The Prestige) و فیلم Interstellar از برادران وارنر خواسته حتی به قیمت ضرر مالی احتمالی فیلم، برای حمایت از سالن های سینما فیلم Tenet را در همان تاریخ پیش تر اعلام شده به روی پرده های نقره ای بفرستد و اگر چنین کاری ابدا ممکن نبود، نهایتا تاخیری چند هفته ای روی تاریخ اکران اثر اعمال کند.یکی از نویسندگان مجله ی توتال فیلم که به زودی پرونده ی چهارده صفحه ای خود راجع به «تنت» را منتشر خواهد کرد، آن را فیلمی خطاب می کند که ظاهرا درون برخی ژانرها طبقه بندی می شود، در حقیقت تماشاگر را به دنیایی از تجربه های تازه می برد و قوانین زیرژانرهای مد نظر خویش را به بازی می گیرد؛ فیلمی شاید درباره ی جنگ جهانی سوم، شاید درباره ی آرماگدون و شاید درباره ی یک فرد روس تبار که با تغییر جریان زمان توانایی ارتباط با آینده را دارد.در تصاویر جدید منتشرشده از فیلم به ترتیب می توان کریستوفر نولان و جان دیوید واشنگتن، نقش آفرین اصلی اثر را در یک سالن اجرای زنده ی موسیقی، الیزابت دبیکی را روی جسمی معلق روی آب و کنت برانا را مشغول در دست داشتن اجسامی طلایی رنگ دید. البته سه روز بعد و با انتشار شماره ی جدید مجله ی توتال فیلم می توانیم با اطلاعات و حتی شاید تصاویر بیشتری از «تنت» مواجه شویم؛ پرخرج ترین فیلم اورجینال یازده سال اخیر دنیای هنر هفتم که کریستوفر نولان برای کاهش هزینه ی تولید یکی از سکانس های آن و وفاداری به خلق واقعی رخدادها در مقابل دوربین، یک هواپیمای بزرگ و واقعی را همراه با یک ساختمان به آتش کشید.همه ی این اطلاعات هم از جایی جذاب تر می شوند که بدانید برای ساخت هیچ کدام از سکانس های «تنت» از پرده ی سبز استفاده نشده است و هیچ لحظه ای در فیلم ساخته ی صرف جلوه های ویژه ی کامپیوتری نیست.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " 4 تصویر جدید از فیلم tenet کریستوفر نولان منتشر شدند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×