روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • فصل سوم سریال dark در تاریخ ۷ تیر ماه منتشر خواهد شد؛ انتشار اولین تریلر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فصل سوم سریال dark در تاریخ ۷ تیر ماه منتشر خواهد شد؛ انتشار اولین تریلر از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ منتشر شد.

فصل سوم سریال dark در تاریخ ۷ تیر ماه منتشر خواهد شد؛ انتشار اولین تریلر

شبکه نتفلیکس با انتشار تریلر کوتاهی تاریخ انتشار فصل سوم و پایانی سریال Dark را تایید و اعلام کرد.

شبکه نتفلیکس با انتشار تریلر کوتاهی تاریخ انتشار فصل سوم و پایانی سریال Dark را تایید و اعلام کرد.سال گذشته بود که پیش از انتشار فصل دوم، شبکه نت فلیکس از تمدید سریال Dark (دارک) برای فصل سوم خبر داد که فصل سوم سریال دارک قرار است فصل پایانی آن باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار این سریال سفر در زمان و علمی تخیلی مشخص شده است. نتفلیکس سرانجام اولین تریلر فصل سوم سریال دارک را منتشر کرد که در این تریلر کوتاه شاهد نمایش بخشی از اتفاقات فصل پایانی این سریال هستیم که سوالات بیشتری را نیز برای طرفداران قطعا ایجاد خواهد کرد. همچنین در پایان تریلر مشخص شد که فصل سوم سریال Dark قرار است در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۰ (۷ تیر ۱۳۹۹) از شبکه Netflix منتشر شود. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:دانلود از آپاراتمقاله های مرتبطفصل سوم سریال Dark در واقع در روزی منتشر خواهد شد که بسیاری از طرفداران آن را پیش بینی کرده بودند؛ این بدان معنا است که فصل پایانی سریال قرار است در روز آخر الزمان سریال منتشر شود و همین موضوع مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در واقع ما سرانجام خواهیم دید که در این روز آیا چرخه شکسته می شود یا اتفاق دیگری در انتظار آن ها است. در تیزر تریلر سریال دارک شاهد آن هستیم که گفته می شود که فصل سوم پایانی برای یک آغاز و همچنین آغازی برای یک پایان خواهد بود که در واقع این موضوع به تکمیل چرخه و شروع آن اشاره دارد. در طول تریلر جوناس به گذشته باز می گردد و برای لحظات کوتاهی نیز مارتا، جوناس و آدام را مشاهده می کنیم و شاهد نوشته «آخرین چرخه آغاز می شود» و «آخرین چرخه به اتمام می رسد» نیز هستیم. مانند دو فصل اول، وظیفه ساخت فصل سوم سریال Dark بر عهده باران بو اودار و جنتی فریشه بوده است. لوئیس هافمن، الیور ماسوچی، یوردیس تریبل، سباستین رودولف، مایا شون، آناتولی تاوبمان، کارولین آیشورن، مارک واشکی، استفان کمپیرث، آن رات-پل، آندریاس پیتسچمن، لیزا ویکاری، آنگلا وینکلر، سباستین هالک و میشائیل مندل، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال دارک حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فصل سوم سریال dark در تاریخ ۷ تیر ماه منتشر خواهد شد؛ انتشار اولین تریلر از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×