روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • آیا بعد از نمایش نسخه اصلی فیلم justice league نوبت به نسخه کامل suicide squad می‌رسد؟

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " آیا بعد از نمایش نسخه اصلی فیلم justice league نوبت به نسخه کامل suicide squad می‌رسد؟ از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ منتشر شد.

آیا بعد از نمایش نسخه اصلی فیلم justice league نوبت به نسخه کامل suicide squad می‌رسد؟

طبق صحبت‌های دیوید آیر کارگردان Suicide Squad، نسخه کامل این فیلم هم موجود است و می‌توان با تغییراتی اندک آن‌را نمایش داد.

طبق صحبت های دیوید آیر کارگردان Suicide Squad، نسخه کامل این فیلم هم موجود است و می توان با تغییراتی اندک آن را نمایش داد.سرانجام بعد از مدت ها بحث و جنجال پیرامون نسخه ی اصلی فیلم لیگ عدالت (Justice League) که با نام Snyder Cut شناخته می شود، شرکت برادران وارنر تصمیم گرفته آن را در سال ۲۰۲۱ ازطریق اچ بی او مکس (HBO Max) پخش کند. دراین میان بحث های جدیدی هم در مورد نسخه ی کامل فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) شکل گرفته و طبق شنیده ها، این نسخه هم تقریباً قابل نمایش است ولی مشخص نیست آیا آن را هم مثل فیلم زک اسنایدر خواهیم دید یا خیر.فیلم جوخه انتحار درحالی سال ۲۰۱۶ اکران شد که با وجود فروش بالای خود، با نقدهای خوبی مواجه نشد و انتقادات زیادی را به دنبال داشت. البته از همان روزهای اول اکران اخباری به گوش می رسید که این نسخه از فیلم با چیزی که دیوید آیر به عنوان کارگردان آن در نظر داشته، تفاوت های زیادی دارد و دستخوش تغییرات و حذف های فراوانی شده و حتی بخش های اضافه ای هم بدون حضور کارگردان اصلی پروژه فیلم برداری شده بود. ماجرا به جایی رسید که جرد لتو، بازیگر نقش جوکر (Joker) هم بارها عصبانیت خود را بابت حذف بخش های زیادی از شخصیت خود نشان داد و حتی مدتی قبل شایعاتی منتشر شد که حکایت از تلاش لتو برای جلوگیری از توقف تولید فیلم جوکر با حضور واکین فینیکس داشت!در هر حال این روزها با رسمی شدن پخش نسخه ی اسنایدر لیگ عدالت، بعضی از طرفداران آثار دی سی کامیکس دوست دارند چنین چیزی را در ارتباط با فیلم جوخه انتحار هم ببینند و حتی به سراغ هشتگ مشابهی تحت عنوان ReleaseTheAyerCut هم رفته اند. هرچند تا مدتی پیش هنوز شک و تردیدهایی در مورد این نسخه و میزان آماده بودن آن وجود داشت، ولی به تازگی دیوید آیر در توئیتی نسبت به این قضیه واکنش نشان داده و نوشته است:معلوم است که این نسخه وجود دارد. تقریباً همه چیز آن هم کامل است، به جز بخشی از جلوه های ویژه ی فیلم.مقاله های مرتبط:با اینکه طبق صحبت های آیر می توان نسخه ی کامل فیلم را با کمی بهینه سازی و اضافه کردن جلوه های ویژه نمایش داد، ولی شاید مشکل اصلی دراین میان تولید فیلم The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان باشد که برای اکران در سال آینده آماده می شود و باتوجه به این موضوع، احتمال نمایش نسخه ی کامل فیلم قبلی حداقل به این زودی ها زیاد نیست، چرا که فیلم جدید را تا حدودی زیر سایه خواهد برد.ولی باید صبر کرد و دید این قضیه درنهایت به کجا می رسد و شاید اگر علاقمندان دست به راه اندازی کمپین های عظیمی مثل نسخه ی اسنایدر برای آن بزنند، برادران وارنر این بار هم کوتاه بیاید یا سرنوشت دیگری در انتظار این فیلم خواهد بود.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " آیا بعد از نمایش نسخه اصلی فیلم justice league نوبت به نسخه کامل suicide squad می‌رسد؟ از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×