روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال loki احتمالا هم‌اکنون برای فصل دوم تمدید شده است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ منتشر شد.

سریال loki احتمالا هم‌اکنون برای فصل دوم تمدید شده است

کلارک گرگ در مصاحبه جدید خود به‌نظر می‌رسد که به احتمال ساخت فصل دوم سریال Loki اشاره کرده باشد.

کلارک گرگ در مصاحبه جدید خود به نظر می رسد که به احتمال ساخت فصل دوم سریال Loki اشاره کرده باشد.باتوجه به تعطیلی تولید سریال Loki (لوکی)، در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی می توانیم شاهد شروع پخش این سریال از دنیای سینمایی مارول باشیم. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است این سریال پیش از تولید و انتشار برای فصل دوم تمدید شده باشد. کلارک گرگ، بازیگر سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) در مصاحبه با ورایتی به تعداد قسمت هایی که تام هیدلستون برای حضور در سریال لوکی قرارداد امضا کرده، اشاره کرده است. اگرچه پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر احتمال ساخت فصل های بیشتر از سریال Loki منتشر شده بود، اما باتوجه به اطلاعات جدید به نظر می رسد که این سریال بسیار زودتر از انتظار برای فصل جدید تمدید شده باشد. کلارک گرگ گفت:اگر بگویم که از چیزی خبر ندارم و نظری در موردش ندارم، دروغ گفته ام. روشی که برای ساخت این سریال ها استفاده می شود، روش متفاوت و جالبی است. تام هیدلستون به من گفته بود که در این روش آن ها یک سریال را در ۱۰ یا ۱۱ قسمت تولید می کنند که بودجه هایی بزرگ و مانند تولیدات سینمایی مارول دارند.همان طور که پیش از این در نمایشگاه کمیک کان سن دیگو سال گذشته تایید شده بود، سریال Loki قرار است در ۶ قسمت تولید شود و اگر هیدلستون برای ۱۲ قسمت قرارداد بسته باشد، پس به نظر می رسد که سریال لوکی قرار است در دو فصل ۶ قسمتی تولید و منتشر شود. ما در این سریال قرار است نسخه ای از لوکی را مشاهده کنیم که در اتفاقات فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) توانست در برج اونجرز با تسراکت فرار کند. تام هیدلستون، اوون ویلسون، سوفیا دی مارتینو، گوگو امبتا-را و ریچارد ای گرانت، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Loki حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. مایکل والدرون که پیش از این در تیم تولید سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) حضور داشته، به عنوان نویسنده فیلمنامه، شورانر و تهیه کننده در سریال Loki حضور دارد. همچنین وظیفه کارگردانی تمامی ۶ قسمت سریال لوکی بر عهده کیت هرون است. سریال Loki قرار است در اوایل سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال loki احتمالا هم‌اکنون برای فصل دوم تمدید شده است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×