روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • فیلم jurassic world: dominion احتمالاً نسخه پایانی این مجموعه نخواهد بود

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم jurassic world: dominion احتمالاً نسخه پایانی این مجموعه نخواهد بود از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ منتشر شد.

فیلم jurassic world: dominion احتمالاً نسخه پایانی این مجموعه نخواهد بود

تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی دنیای ژوراسیک از احتمال تولید نسخه‌های بعدی آن صحبت کرده است.

تهیه کننده ی مجموعه ی دنیای ژوراسیک از احتمال تولید نسخه های بعدی آن صحبت کرده است.دو سال قبل فیلم دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده (Jurassic World: Fallen Kingdom) اکران خود را درحالی آغاز کرد که با وجود بعضی ضعف ها و ایراداتی که داشت، به فروشی بیش از ۱.۳ میلیارد دلار دست پیدا کرد. اکنون درحالی که نسخه ی جدید این مجموعه یعنی فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو (Jurassic World: Dominion) همچنان مراحل تولید خود را طی می کند، تهیه کننده ی آن از احتمال ساخت نسخه های بعدی صحبت کرده است.پایان نسخه ی قبلی دنیای ژوراسیک با اتفاقات جالبی همراه بود که خبر از ادامه ی داستان در شرایطی کاملاً متفاوت نسبت به تمام فیلم های پیشین دنیای ژوراسیک و پارک ژوراسیک (Jurassic Park) می داد؛ دوران جدیدی که در آن شاهد حضور دایناسورها در نقاط مختلف کره زمین و بین مردم هستیم و این قضیه می تواند حال و هوایی جدید به این مجموعه بدهد. فرانک مارشال، تهیه کننده ی فیلم هم با اشاره به همین موضوع از احتمال ادامه پیدا کردن این سری فیلم های شرکت یونیورسال پیکچرز خبر داده و چنین می گوید:این آغاز دوران تازه ای برای این مجموعه است. اکنون دایناسورها وارد مناطق مسکونی کره زمین شده اند و امیدوارم برای مدت ها در آن جا باقی بمانند.مقاله های مرتبط:البته ادامه پیدا کردن این فیلم ها بیشتر از امیدواری تهیه کننده ی آن، به فروش آن ها بستگی دارد و باید دید عملکرد نسخه ی جدید به چه شکل خواهد بود. در صورتی که این فیلم بتواند موفقیتی در حد و اندازه های دو نسخه ی قبلی به دست آورد (که در مجموع حدود سه میلیارد دلار فروخته بودند)، شکی نیست که یونیورسال به سراغ تولید نسخه های بعدی هم خواهد رفت و احتمال دارد حتی سه گانه ی سوم آن را تدارک ببیند.فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو که به کارگردانی کالین ترورو برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) آماده می شود، درکنار حضور بازیگران دو نسخه ی قبلی از جمله کریس پرت و برایس دالاس هاوارد، بعد از سال ها به علاقمندان این مجموعه اجازه می دهد یک بار دیگر سه بازیگر اصلی پارک ژوراسیک یعنی سم نیل، لورا درن و جف گلدبلوم را در ماجراجویی های جدیدی پیرامون دایناسورها درکنار یکدیگر ملاقات کنند.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم jurassic world: dominion احتمالاً نسخه پایانی این مجموعه نخواهد بود از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×