روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " نتفلیکس سریال elite را برای فصل چهارم تمدید کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ منتشر شد.

نتفلیکس سریال elite را برای فصل چهارم تمدید کرد

شبکه‌ی نتفلیکس از تمدید سریال درام نوجوانانه‌ی Elite برای فصل چهارم خبر داد که از قرار معلوم تغییراتی در فهرست بازیگران آن ایجاد شده است.

شبکه ی نتفلیکس از تمدید سریال درام نوجوانانه ی Elite برای فصل چهارم خبر داد که از قرار معلوم تغییراتی در فهرست بازیگران آن ایجاد شده است.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه ی نتفلیکس سریال مهیج درام Elite (الیت) را برای فصل چهارم تمدید کرده است، اما براساس گزارش ددلاین، تغییراتی در فهرست بازیگران فصل بعدی آن به وجود خواهد آمد. مینا الحمانی، دانا پائولا، ایستر اکسپوزیتو، آلوارو ریکو و خورخه لوپز از بازیگرانی هستند که این سریال را ترک می کنند و در فصل چهارم حضور نخواهند داشت. همچنین تایید شده است که بازیگرانی نظیر ایتزان اسکامیا، میگل برناردو، ارون پیپر، عمر ایوسو، کلودیا سالاس و جورجینا آموروس باری دیگر برای ایفای نقش هایشان به سریال باز می گردند. شما می توانید در ادامه به تماشای ویدیویی از بازیگران سریال «الیت» بپردازید که از تمدید آن برای فصل چهارم خبر می دهند. دانلود از وب سایت آپاراتدر این سریال نوجوانانه، «لاس انسیناس» اعیانی ترین مدرسه ی کشور است که اقلیت پولدار فرزندان خود را برای تحصیل به آن جا می فرستند. این مدرسه اخیراً سه نوجوان از طبقه ی کارگر و زحمت کش جامعه را پس از وقوع یک زلزله و خرابی مدرسه ی آن ها پذیرفته است. درگیری بین کسانی که همه چیز دارند و کسانی که چیزی برای باختن ندارند، شرایط قمر در عقربی را ایجاد می کند که با یک قتل خاتمه می یابد. حالا سوال اصلی اینجا است که چه کسی مرتکب چنین جنایت وحشتناکی شده است؟ در سومین فصل سریال اسپانیایی «الیت» تعدادی از شخصیت های اصلی آخرین ماه های دوره ی آموزشی خودشان را در مدرسه سپری می کنند؛ مرحله ای که در آن مجبور به اتخاذ تصمیماتی می شوند که می تواند آینده ی آن ها را برای همیشه تغییر دهد. در این فصل عشق، رابطه، دوستی و همچنین حسادت، اسرار و تمایل به انتقام به تصور کشیده می شود که تهدیدی بر نابودی زندگی هایی به حساب می آید که تازه در آستانه ی شروع است.از ستاره های سریال «الیت» می توان به ماریا پدراسا، بازیگر سریال Casa de Papel (خانه ی کاغذی) یا همان Money Heist (سرقت پول)، میگل هران، بازیگر فیلم The Invisible Guardian (نگهبان نامرئی)، هایمه لورنته، بازیگر فیلم Everybody Knows (همه می دانند)، ایتزان اسکامیا، بازیگر سریال Cable Girls (دختران کیبل)، میگل برناردو، بازیگر فیلم It's for Your Own Good (به صلاح خودته) و ارون پیپر، بازیگر فیلم 15 Years and One Day (پانزده سال و یک روز) اشاره کرد. داریو مادرونا و کارلوس مانترو خالقان سریال Elite هستند که به عنوان نویسندگان آن نیز فعالیت می کنند. رامون سالاسار و دنی دلا اوردن نیز سکان هدایت این سریال را در دست دارند که توسط نتفلیکس و شرکت زتا پروداکشنز تولید می شود. شما می توانید نظرات خود را درباره ی این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " نتفلیکس سریال elite را برای فصل چهارم تمدید کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×