روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • فیلم irresistible با بازی استیو کارل از پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم irresistible با بازی استیو کارل از پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ منتشر شد.

فیلم irresistible با بازی استیو کارل از پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد

شرکت یونیورسال تصمیم گرفت تا فیلم Irresistible به کارگردانی جان استوارت و با بازی استیو کارل به‌جای اکران در سینماها از پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر شود.

شرکت یونیورسال تصمیم گرفت تا فیلم Irresistible به کارگردانی جان استوارت و با بازی استیو کارل به جای اکران در سینماها از پلتفرم های دیجیتالی منتشر شود.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم دیگری قرار است به جای نمایش در سینماها در پلتفرم دیجیتالی منتشر شود. اگر همه چیز طبق روال عادی خودش پیش می رفت، فیلم Irresistible (وسوسه انگیز) قرار بود شب گذشته روی پرده های سینما برود و حال شیوع ویروس کرونا باعث شد تا تاریخ اکران این فیلم برداشته شود. حال شرکت فوکس فیچرز که زیر مجموعه یونیورسال پیکچرز است، اعلام کرد که این فیلم کمدی قرار است به جای اکران در سینماها از طریق پلتفرم دیجیتالی در دسترس مردم قرار بگیرد. طبق اعلام بخش محصولات خانگی یونیورسال پیکچرز، فیلم Irresistible قرار است در تاریخ ۲۶ ژوئن امسال (۶ تیر) از طریق پلتفرم های دیجیتالی منتشر شود و کاربران می توانند با پرداخت ۱۹.۹۹ دلار برای ۴۸ ساعت این فیلم کمدی را اجاره و تماشا کنند و شما در ادامه می توانید پوستر جدید فیلم Irresistible را مشاهده کنید:فیلم Irresistible داستان یک فعال سیاسی را دنبال می کند که در تلاش است تا در انتخابات شهرداری یک شهر کوچک پیروز شود و برای پیروژی باید با یک افسر نظامی بازنشسته در این انتخابات رقابت کند. همچنین ویدیو پیش نمایشی از این فیلم کمدی منتشر شده که شما در ادامه می توانید این ویدیو را نیز تماشا کنید:دانلود از آپاراتوظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Irresistible بر عهده جان استوارت بوده است. استیو کارل، رز بیرن، کریس کوپر، مک کنزی دیویس، توفر گریس، ناتاشا لیون، ویل ساسو، سی.جی ویلسون، برنت سکستون، آلن آیزنبرگ، دبرا مسینگ و کریستین آدام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Irresistible حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم irresistible با بازی استیو کارل از پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×