روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال what we do in the shadows برای فصل سوم تمدید شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ منتشر شد.

سریال what we do in the shadows برای فصل سوم تمدید شد

درحالی‌که هنوز پخش فصل دوم سریال What We Do in the Shadows ادامه دارد، شبکه FX از تمدید این سریال کمدی تحسین شده برای فصل سوم خبر داده است.

درحالی که هنوز پخش فصل دوم سریال What We Do in the Shadows ادامه دارد، شبکه FX از تمدید این سریال کمدی تحسین شده برای فصل سوم خبر داده است.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال What We Do In The Shadows (آنچه در سایه ها انجام می دهیم) برای فصل سوم تمدید شده است. شبکه FX از تمدید این سریال کمدی که فصل دوم آن با تحسین منتقدان و بینندگان مواجه شده، برای فصل سوم خبر داده است. سریال What We Do in the Shadows یک سریال مستندنما است که براساس یک فیلم کمدی به همین نام تولید شده است که داستان گروهی از خون آشام ها را دنبال می کند که درکنار یکدیگر در یک خانه در استتن آیلند در نیویورک در حال زندگی هستند و تمرکز سریال روی اتفاقاتی است که برای آن ها رخ می دهد و همچنین تجربه آن ها در مورد زندگی درکنار انسان ها و برقرار کردن ارتباط یا رفع نیازهای روزمره و حتی مشکلات آن ها به اشتراک گذاشته می شود.همچنین ددلاین در خبر خود از دلیل تمدید زودهنگام این سریال کمدی و مستندنما گفته است. ددلاین توضیح داد FX گفته که به طور متوسط ۳.۲ میلیون بیننده چه ازطریق پخش اصلی و چه ازطریق پخش دیجیتالی، به تماشای قسمت های فصل دوم سریال What We Do in the Shadows پرداخته اند که این موضوع شامل نمایش ازطریق برنامه FX on Hulu نیز می شود که در آن سریال های FX یک روز پس از پخش از این شبکه ازطریق سرویس استریم هولو نیز پخش خواهند شد. همچنین میانگین تعداد بینندگان فصل دوم این سریال کمدی در مقایسه با فصل اول نیز ۲۵ درصد افزایش یافته است. این در حالی است که این آمار تنها براساس ۶ قسمت اول فصل دوم است و شامل قسمت هفتم نمی شود.کیوان نواک در نقش ناندور، مت بری در نقش لازلو، ناتیسیا دمتریو در نقش نادجا، هاروی گیلان در نقش گیرمو و مارک پروکش در نقش کالین رابینسون، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال What We Do In The Shadows حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند و قابل انتظار است که شاهد بازگشت آن ها برای فصل سوم نیز باشیم. همچنین مانند دو فصل اول، جامین کلمنت برای ساخت فصل سوم سریال آنچه در سایه ها انجام می دهیم نیز باز خواهد گشت که پیش بینی می شود مانند دو فصل اول، فصل سوم این سریال کمدی نیز در ۱۰ قسمت تولید و احتمالا در طول سال ۲۰۲۱ از شبکه FX منتشر شود. قسمت پایانی فصل دوم سریال What We Do In The Shadows در تاریخ ۱۰ ژوئن امسال (۲۱ خرداد) از شبکه FX منتشر خواهد شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال what we do in the shadows برای فصل سوم تمدید شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×