روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " شرکت اسپای‌گلس مدیا فیلم denali را در دست ساخت دارد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ منتشر شد.

شرکت اسپای‌گلس مدیا فیلم denali را در دست ساخت دارد

شرکت اسپای‌گلس مدیا مشغول تولید یک فیلم سینمایی از وقایع‌نامه‌ی نوشته‌ی بن مون است که چارلی هونام در آن به ایفای نقش می‌پردازد.

شرکت اسپای گلس مدیا مشغول تولید یک فیلم سینمایی از وقایع نامه ی نوشته ی بن مون است که چارلی هونام در آن به ایفای نقش می پردازد.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که ماجراهای کتاب Denali: A Man, a Dog, and the Friendship of a Lifetime (دنالی: یک مرد، یک سگ و رفاقتی تکرارنشدنی) به پرده ی سینما راه می یابد. براساس گزارش هالیوودریپورتر، شرکت اسپای گلس مدیا قراردادی برای تولید یک فیلم سینمایی از وقایع نامه ی نوشته ی عکاس و فیلمبرداری با نام بن مون امضا کرده است. مکس وینکلر، کارگردان سریال های New Girl (دختر جدید) و Wainy Days (روزهای روبه افول) فیلمنامه ی فیلم را به نگارش در می آورد و سکان هدایت آن را در دست خواهد داشت.چارلی هونام، بازیگر فیلم های King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه ی شمشیر) و The Gentlemen (آقایان) در فیلم Denali (دنالی) به ایفای نقش می پردازد و در کنار آلبرت برگر و ران یرکسا از شرکت بونا فایدی پروداکشنز به عنوان تهیه کننده ی آن فعالیت می کند. این فیلم همکاری دیگری را برای وینکلر و هونام رقم می زند که اخیراً در فیلم درام Jungleland (جانگل لند) شرکت لاینزگیت با یکدیگر مشارکت داشتند. نخستین همکاری هونام با آلبرت برگر و ران یرکسا به فیلم Cold Mountain (کوهستان سرد) به کارگردانی آنتونی مینگلا مربوط می شود که براساس رمانی از چارلز فریزر ساخته شد و با بودجه ی ۷۹ میلیون دلاری توانست ۱۷۳ میلیون دلار در گیشه بفروشد.بن مون در سال ۲۰۱۵ یک فیلم کوتاه ۸ دقیقه ای با نام Denali (دنالی) ساخت که شرکت پوشاکِ «پاتاگونیا» آن را به نمایش درآورد و در وب سایت ویمیو بالغ بر ۱۴.۵ میلیون بازدید به ثبت رساند. این فیلم کوتاه که بن نایت را در مقام کارگردان داشت، به وقایع پس از تشخیص سرطان بن مون از نگاه سگ باوفایش می پردازد که در چندین جشنواره مفتخر به دریافت جایزه شد. وظیفه ی انتشار کتاب Denali: A Man, a Dog, and the Friendship of a Lifetime نیز برعهده ی شرکت پنگوئن رندوم هاوس بود؛ کتابی که داستان یک سگ، صاحبش و دوستی بی نظیری را تصویر می کند که باعث نجات زندگی هر دو آن ها می شود. شما می توانید نظرات خود را درباره ی این خبر با زومجی در میان بگذارید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " شرکت اسپای‌گلس مدیا فیلم denali را در دست ساخت دارد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×