روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم jackpot توسط نویسنده دنیای arrowverse در دست ساخت است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ منتشر شد.

فیلم jackpot توسط نویسنده دنیای arrowverse در دست ساخت است

فیلم Jackpot اسپین آف دیگر سونی براساس دنیای مرد عنکبوتی خواهد بود که به نویسندگی مارک گوگنهایم در دست ساخت است.

فیلم Jackpot اسپین آف دیگر سونی براساس دنیای مرد عنکبوتی خواهد بود که به نویسندگی مارک گوگنهایم در دست ساخت است.در تازه ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، شرکت سونی پیکچرز در حال ساخت اسپین آف دیگر براساس شخصیت های دنیای اسپایدرمن است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، فیلمی براساس شخصیت جکپات (Jackpot) در دست ساخت است و به همین منظور مارک گوگنهایم، نویسنده دنیای Arrowverse برای نوشتن فیلمنامه این فیلم استخدام شده است. این فیلم قرار است یکی از فیلم های آینده دنیای فیلم های اسپایدرمن سونی که SPUMC نام دارد، باشد که شامل تمامی فیلم های تولید شده براساس شخصیت مرد عنکبوتی یا شخصیت های دنیای آن می شود. گوگنهایم پیش از اینکه به عنوان یکی از نویسندگان سریال های دنیای DC شناخته شود، به عنوان نویسنده در کمیک های مارول و DC فعالیت داشته است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم Jackpot در دسترس نیست.کمیک جکپات داستان یک دانشمند به نام سارا اهرت را دنبال می کند که روی معالجه بیماری پارکینسون کار می کرد و باعث تغییرات در DNA وی شد تا قدرت های فرابشری به دست بیاورد. پس از به دست آوردن قدرت های فوق العاده ، اکنون او به عنوان یک مادر به مبارزه با جرم و جنایت می پردازد و حالا باید بین فعالیت ها و وظایف خود در زندگی شخصی و خانوادگی و زندگی ابرقهرمانی خود تعادل ایجاد کند. پس از آن سارا اهرت قدرت خود را به شخص دیگری به نام آلانا جابسن می دهد تا دومین جکپات دنیای کمیک خلق شود. طرفداران برای مدت زیادی باتوجه به استفاده از کلمه ببر و موهای قرمز فکر می کردند که جکپات همان مری جین واتسون باشد، اما در حقیقت این موضوع درست نبود. علاوه بر کار روی سریال های دنیای Arrowverse، گوگنهایم روی فیلمنامه آثار دیگری چون فیلم Green Lantern (گرین لنترن)، فیلم Percy Jackson: Sea of Monsters (پرسی جکسون: دریای هیولاها)، سریال Carnival Row (خیابان کارناوال) و انیمیشن Trollhunters (شکارچیان ترول) نیز کار کرده بود و او اخیرا وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Prophet که از روی کمیک گرافیکی به همین نام اثر راب لایفلد در دست ساخت است، را نیز بر عهده گرفته است. اخیرا اس جی کلارکسون نیز وظیفه کارگردانی فیلم دیگری از دنیای اسپایدرمن سونی را بر عهده گرفته که تمرکز این فیلم قرار است روی یک ابرقهرمان زن باشد که اطلاعات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم jackpot توسط نویسنده دنیای arrowverse در دست ساخت است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×