روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • در فصل تابستان یکی از فیلم های کریستوفر نولان به صورت کامل در بازی فورتنایت نمایش داده می‌شود

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " در فصل تابستان یکی از فیلم های کریستوفر نولان به صورت کامل در بازی فورتنایت نمایش داده می‌شود از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ منتشر شد.

در فصل تابستان یکی از فیلم های کریستوفر نولان به صورت کامل در بازی فورتنایت نمایش داده می‌شود

حساب کاربری توییتر فورتنایت اعلام کرده است که در فصل تابستان، یکی از فیلم‌های کریستوفر نولان به‌صورت کامل در بازی نمایش داده می‌شود.

حساب کاربری توییتر فورتنایت اعلام کرده است که در فصل تابستان، یکی از فیلم های کریستوفر نولان به صورت کامل در بازی نمایش داده می شود.در ابتدای امروز بود که تریلر فیلم Tenet در بازی فورتنایت چپتر 2 نمایش داده شد. همچنین در ادامه اعلام شده که هر یک ساعت، بازیکنان می توانند تریلر ساخته جدید کریستوفر نولان، کارگردان هالیوود، را در سینمای داخل بازی (در حالت پارتی رویال) تماشا کنند. بااین حال این تمام چیزی نیست که هواداران کریستوفر نولان در بازی Fortnite دریافت خواهند کرد.طبق جدیدترین اخبار بازی، در فصل تابستان یکی از فیلم های این کارگردان صاحب نام به صورت کامل در فورتنایت نمایش داده می شود که به رویداد و دستاوردی جدید در صنعت بازی های ویدیویی تبدیل خواهد شد. هنوز جزئیات دقیق این رویداد و اینکه کدام یک از فیلم های نولان نمایش داده می شود، مشخص نشده است. باید انتظار داشته باشیم که فیلم مورد نظر، درجه سنی R (بزرگسال) نداشته باشد. البته اکثر فیلم های نولان درجه سنی PG-13 دارند.مقاله های مرتبط:درگذشته تریلر و ویدیوهای مختلف با محوریت فیلم های سینمایی در Fortnite نمایش داده شده بود، اما یک فیلم کامل، موردی است که می تواند در نوع خود جالب و هیجان انگیز باشد. نظر شما کاربران زومجی دراین باره چیست؟ حدس می زنید کدام فیلم کریستوفر نولان در فورتنایت نمایش داده می شود؟ بعضی از کاربران معتقد هستند که Inception ،Interstellar یا Dunkirk شانس بالایی برای نمایش در بازی فورتنایت دارند.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " در فصل تابستان یکی از فیلم های کریستوفر نولان به صورت کامل در بازی فورتنایت نمایش داده می‌شود از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×