روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • سازندگان فیلم dune برای طراحی کرم‌ های غول ‌پیکر آن یک سال وقت گذاشتند

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سازندگان فیلم dune برای طراحی کرم‌ های غول ‌پیکر آن یک سال وقت گذاشتند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ منتشر شد.

سازندگان فیلم dune برای طراحی کرم‌ های غول ‌پیکر آن یک سال وقت گذاشتند

کرم‌های عظیم‌الجثه Dune نقش مهمی در داستان آن دارند و عوامل تولید فیلم دقت زیادی در طراحی آن‌ها به خرج داده‌اند.

کرم های عظیم الجثه Dune نقش مهمی در داستان آن دارند و عوامل تولید فیلم دقت زیادی در طراحی آن ها به خرج داده اند.درحالی که فیلم تلماسه (Dune) برای اکران در پایان سال ۲۰۲۰ آماده می شود، علاقمندان این اثربرگرفته از رمان فرانک هربرت بی صبرانه منتظر ملاقات با کرم های غول پیکر سیاره ی آراکیس هستند؛ Sandwormها یا ماسه کرم هایی که علاوه بر شکل و شمایل جالب خود، نقش مهمی هم در داستان تلماسه دارند و به نظر می رسد سازندگان فیلم جدید هم توجه زیادی به نوع طراحی آن ها داشته اند.پیش از این در فیلم ورود (Arrival) از آثار قبلی دنی ویلنوو شاهد طراحی جالب و منحصربفردی از بیگانگان فضایی بودیم و اکنون این کارگردان مطرح سینما به بحث پیرامون ماسه کرم های فیلم تلماسه پرداخته و از یک سال کار روی طراحی آن ها صحبت کرده است. کارگردان فیلم بلیدرانر 2049 (Blade Runner 2049) در گفت وگو با مجله ی امپایر می گوید:ما در مورد کوچک ترین جزئیات ممکن در ارتباط با این هیولاهای عظیم الجثه و نحوه ی نمایش باورپذیر آن ها بحث و گفت وگو کردیم، از بافت پوست این موجودات تا حالت باز شدن دهان آن ها و همین طور نحوه ی تغذیه ی این کرم ها در محیط های بیابانی و پُر از ماسه.یک سال طول کشید تا سرانجام به بهترین طراحی ممکن برای این کرم ها رسیدیم که حالتی بی نقص و ماقبل تاریخی به آن ها بدهد.تا امروز تصویر کاملی از ماسه کرم های فیلم تلماسه ندیده ایم و تنها تصویر در این زمینه به نمایی از بالا مربوط می شود که یکی از این کرم ها را درون بیابان های آراکیس نشان می دهد:مقاله های مرتبط:دوست داران کتاب تلماسه از اهمیت این موجودات در داستان فرانک هربرت و نقش پررنگ آن ها در شکل گیری ماجراهای پل آتریدیز و همراهان او مطلع هستند و می توانیم در فیلم سینمایی ویلنوو هم منتظر حضور تماشایی این کرم ها باشیم؛ فیلمی با بازی تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن،اسکار آیزاک، جاش برولین، خاویر باردم، زندیا، دیو باتیستا، استلان اسکارشگورد و جیسون موموآ توسط لجندری پیکچرز تولید شده و شرکت برادران وارنر آن را در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) اکران خواهد کرد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سازندگان فیلم dune برای طراحی کرم‌ های غول ‌پیکر آن یک سال وقت گذاشتند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×