روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • اس جی کلارکسون وظیفه کارگردانی فیلم مارولی جدید سونی را بر عهده گرفت

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اس جی کلارکسون وظیفه کارگردانی فیلم مارولی جدید سونی را بر عهده گرفت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ منتشر شد.

اس جی کلارکسون وظیفه کارگردانی فیلم مارولی جدید سونی را بر عهده گرفت

اس جی کلارکسون، کارگردان سریال جسیکا جونز وظیفه کارگردانی یک فیلم بدون نام از دنیای سینمایی سونی را بر عهده گرفته است.

اس جی کلارکسون، کارگردان سریال جسیکا جونز وظیفه کارگردانی یک فیلم بدون نام از دنیای سینمایی سونی را بر عهده گرفته است.در تازه ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، کارگردان فیلم جدید شرکت سونی پیکچرز از دنیای اسپایدرمن این استودیو مشخص شده است. اس جی کلارکسون پس از توافق با سونی پیکچرز وظیفه کارگردانی یکی از فیلم های آینده دنیای فیلم های اسپایدرمن سونی که SPUMC نام دارد، را بر عهده گرفته است. در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم براساس کدام شخصیت ساخته می شود، اما منابع نزدیک می گویند که تمرکز این فیلم روی یک شخصیت زن خواهد بود. بااین حال، حضور هیچ نویسنده یا بازیگری در این فیلم تایید نشده است و فیلم هنوز مراحل اولیه ساخت را سپری می کند، اما سونی به دنبال استخدام بازیگرانی سطح بالا برای فیلم است. کلارکسون بیشتر برای کارگردانی برخی از قسمت های سریال هایی چون سریال Dexter (دکستر)، سریال Heroes (قهرمان ها)، سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)، سریال The Defenders (دیفندرز) و سریال Succession (وراثت)، شناخته می شود.کلارکسون همچنین قرار بود وظیفه کارگردانی قسمت چهارم فیلم Star Trek (پیشتازان فضا) را نیز بر عهده داشته باشد که درواقع قرار بود اول به عنوان اولین کارگردان زدن فیلم های این مجموعه شناخته شود که عدم توافق با کریس همسورث و کریس پاین باعث شد تا فیلم Star Trek 4 (پیشتازان فضا ۴) هرگز ساخته نشود. همچنین فیلم جدید دنیای مرد عنکبوتی سونی از مجموعه مارول که برخی اعتقاد دارند ممکن است فیلم Madame Web (مادام وب) باشد، می تواند اولین فیلم آن با محوریت شخصیت زن لقب بگیرد که پیش از این فیلم Silver and Black (سیلور و بلک) با محوریت شخصیت سیلور سیبل و بلک کت قرار بود به کارگردانی جینا پرینس بیتوود ساخته شود که این پروژه هرگز وارد مرحله تولید نشد و سرنوشت نامشخصی دارد. فیلم Morbius (موربیوس) قرار است فیلم بعدی دنیای مرد عنکبوتی سونی باشد که این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است و پس از آن فیلم Venom: Let There Be Carnage (ونوم: بگذارید کارنیج بیاید/بگذارید کشتار شود) قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) اکران شود. همچنین اکران قسمت سوم فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) تا تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) عقب افتاده است.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اس جی کلارکسون وظیفه کارگردانی فیلم مارولی جدید سونی را بر عهده گرفت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×