روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " روبی رز از سریال batwoman جدا شد؛ بازیگر بت وومن تغییر می کند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ منتشر شد.

روبی رز از سریال batwoman جدا شد؛ بازیگر بت وومن تغییر می کند

روبی رز، بازیگر نقش بت وومن اعلام کرد که از سریال Batwoman جدا شده است و شبکه CW نیز از تغییر بازیگر این شخصیت در فصل دوم خبر داد.

روبی رز، بازیگر نقش بت وومن اعلام کرد که از سریال Batwoman جدا شده است و شبکه CW نیز از تغییر بازیگر این شخصیت در فصل دوم خبر داد.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال Batwoman (بت وومن) با تغییرات بزرگی در فصل دوم قرار است مواجه شود. روبی رز، بازیگر نقش کت کین ملقب به بت وومن رسما اعلام کرد که از این سریال جدا شده و دیگر قرار نیست نقش این شخصیت را بازی کند. رز که انتخاب وی با واکنش منفی طرفداران مواجه شده بود، در بیانیه منتشر شده توسط ددلاین گفت:من تصمیم بسیار دشواری گرفته ام و من قرار نیست در فصل بعدی سریال Batwoman بازگردم. این تصمیمی نبود که من به آسانی آن را بگیرم؛ زیرا من برای بازیگران، تیم تولید و هرکسی که در پشت صحنه ساخت این سریال در ونکوور و لس آنجلس حضور داشته، احترام بسیاری قائل هستم.در زمان انتخاب روبی رز برای بازی در نقش بت وومن در سال ۲۰۱۸، بسیاری از طرفداران از این انتخاب راضی نبودند و آن را برای این نقش نامناسب می دانستند. همین موضوع باعث شد تا رز برای در امان ماندن از طرفداران خشمگین این شخصیت و سریال تصمیم به ترک توییتر بگیرد. هنوز دلیل این موضوع رسما تایید نشده، اما شبکه CW و برادران وارنر متعهد به ادامه ساخت سریال برای فصل دوم هستند و قرار است بازیگر دیگری را جانشین روبی رز کنند و قرار نیست سریال پس از یک فصل لغو شود.ددلاین همچنین تایید کرد که این جدایی ارتباطی به صدمه دیدن جدی روبی رز در زمان فیلمبرداری فصل اول سریال Batwoman در سال ۲۰۱۹ ندارد که در این حادثه وی مجبور به عمل جراحی فوری شده بود. TVLine نیز گزارش داد که که این تصمیم، ۱۰۰ درصد تصمیم رز نبوده و این یک جدایی بوده است. او از کار در سریال خوشحال نبود و تیم تولید و وی در نهایت تصمیم به قطع همکاری با یکدیگر گرفتند. همچنین گفته می شود که ظاهرا برخی از اعضای تیم تولید هم اعتقاد داشتند که او مناسب نقش کت کین نیست.در حال حاضر پخش فصل دوم سریال Batwoman برای ماه ژانویه ۲۰۲۱ (دی یا بهمن ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است و باید دید که تغییر بازیگر نقش اصلی و ویروس کرونا می تواند باعث تغییر آن شود یا سریال طبق برنامه تولید و منتشر خواهد شد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " روبی رز از سریال batwoman جدا شد؛ بازیگر بت وومن تغییر می کند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×