روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • استیو کرل در جدیدترین تریلر space force، هدایت نیروی فضایی را برعهده دارد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " استیو کرل در جدیدترین تریلر space force، هدایت نیروی فضایی را برعهده دارد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ منتشر شد.

استیو کرل در جدیدترین تریلر space force، هدایت نیروی فضایی را برعهده دارد

نتفلیکس با انتشار تریلر جدیدی از سریال کمدی جدید خود به‌نام Space Froce، استیو کرل را در نقش فرمانده‌ی نیروی فضایی نشان داد.

نتفلیکس با انتشار تریلر جدیدی از سریال کمدی جدید خود به نام Space Froce، استیو کرل را در نقش فرمانده ی نیروی فضایی نشان داد.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از سریال کمدی جدید Netflix منتشر شده است. در تریلر جدید سریال کمدی شرکت استریم کننده ی نتفلیکس به نام Space Force، که یک سریال کمدی سیتکام خواهد بود، استیو کرل (ژنرال نایرد)، بازیگر محبوب سریال های کمدی را می بینیم که هدایت نیروی فضایی آمریکا را برعهده دارد. او سعی می کند با پشت سر گذاشتن مشکلات پیش روی خود، به همه ثابت کند که فرد مناسبی برای هدایت این نیروی تازه تأسیس دولت آمریکا است. این سریال کمدی قرار است در تاریخ نهم خرداد سال جاری (۲۹ می) در نتفلیکس پخش شود.دانلود از آپاراتسریال اسپیس فورس، با تمرکز بر محل کار افراد حاضر در آن، روی مأموریت آن ها برای توسعه شاخه ی ششم نیروی نظامی تمرکز می کند؛ این سریال از تلاش رئیس جمهور آمریکا، دونالپ ترامپ، برای توسعه ی نیروی فضایی الهام گرفته است. نقش اصلی این سریال را استیو کرل (برنده ی جایزه ی گلدن کلوب برای ایفای نقش در سریال The Office) در نقش ژنرال نایرد برعهده خواهد داشت. درکنار او شاهد ایفای نقش جان مالکوویچ (بازیگر فیلم Bird Box) در نقش دکتر آدریان مالوری و لیسا کودرو (بازیگر محبوب سریال Friends) ، خواهیم بود. بازیگران دیگری مانند دایانا سیلورز در نقش ارین نایرد، بن شوارتز در نقش تونی اسکاراپیدوجی، جیمی اُ یانگ در نقش دکتر چان کای فنگ، تاونی نیوسام در نقش آنجلا علی و الکس اسپارو در نقش بابی تلاتوویچ، در این سریال ایفای نقش خواهند کرد.مقاله های مرتبط:سریال Space Force، یک تجدید دیدار بین استیو کرل و گرگ دنیلز، سازنده ی سریال The Office خواهد بود. این دو با همکاری یکدیگر در حال ساخت این سریال جدید کمدی هستند، درکنار آن ها مدیر اجرای برنامه ی 3Arts، هاوارد کلین حضور خواهد داشت. همکاری هاوارد کلین و گرگ دنیلز در سال های گذشته منجر به ساخت این سریال کمدی تحسین شده ی شبکه NBC شد که برای هشت سال از این شبکه در حال پخش بود.هنرنمایی استیو کرل در این سریال، بازگشت رسمی او به دنیای فیلم و سریال کمدی پس از هفت سال خواهد بود؛ او پس از خارج شدن از سریال آفیس در سال ۲۰۱۳، در نقش های کمدی حضور پیدا نکرد. Netflix طی سال ها در حال استریم سریال The Office بوده است که این سریال تا اواخر سال ۲۰۲۰ این سرویس استریم را برای همیشه ترک خواهد کرد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " استیو کرل در جدیدترین تریلر space force، هدایت نیروی فضایی را برعهده دارد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×