روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین ویدیو رسمی فیلم artemis fowl منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ منتشر شد.

اولین ویدیو رسمی فیلم artemis fowl منتشر شد

والت دیزنی اولین ویدیو رسمی فیلم Artemis Fowl را منتشر کرده که در آن آرتمیس فاول به‌دنبال یک سر نخ برای یافتن پدرش است.

والت دیزنی اولین ویدیو رسمی فیلم Artemis Fowl را منتشر کرده که در آن آرتمیس فاول به دنبال یک سر نخ برای یافتن پدرش است.ویروس کرونا باعث عقب افتادن اکران فیلم های بسیاری از شرکت والت دیزنی تا مدت زمان نامشخصی شده بود و باتوجه به حجم ترافیک فیلم ها، این شرکت تصمیم به انتشار فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) از سرویس استریم دیزنی پلاس گرفت تا اکران این فیلم بیشتر از این با تأخیر مواجه نشود. فیلم آرتمیس فاول قرار است در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۳ خرداد ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو جدیدی از این فیلم منتشر شده است. در این ویدیو که The Irish Blessing نام دارد، آرتمیس فاول به دنبال یافتن ردی از پدرش باتوجه به سرنخی است که به جا گذاشته و در طول ویدیو شاهد بررسی این سرنخ توسط وی هستیم. شما در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:دانلود ویدیو از آپاراتفیلم Artemis Fowl داستان شخصیتی به نام آرتمیس فاول، نوجوان ۱۲ ساله ی نابغه را روایت می کند که او به همراه محافظ شخصی اش باتلر، سروان هالی شورت از نیروی ویژه ی پلیس زیرزمینی اجنه (LEP) را گروگان گرفته و در ازای آزادی او یک تن شمش طلای ۲۴ عیار از اجنه که از دست انسان ها پنهان شده و به زیر زمین پناه برده اند، می خواهد. او در طی زندگی خود به ناچار مجبور می شود تا به میدان نبرد بزرگ و پر از حیله ای برود که در سمت دیگر آن یک نژاد اجنه و پریان پنهانی وجود دارد. آرتمیس احتمال می دهد که همین اجنه ها مسئول ناپدید شدن پدرش باشند. فردیا شاو، نانسو آنوزی، جش گد، کالین فارل، جودی دنچ، لارا مک دانل، میراندا ریسون، جاش مک گوایر، هانگ چائو، نیکش پتل، جیک دیویس، ریچل دنینگ، مت جسپ، سیمونه کربی، سالی مشام و آدریان اسکاربورو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Artemis Fowl حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. کارگردانی این فیلم بر عهده کنت برانا، کارگردان فیلم هایی چون فیلم Thor (ثور)، فیلم Cinderella (سیندرلا) و فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع السیر شرق)، بوده است.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین ویدیو رسمی فیلم artemis fowl منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×