روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • فیلم hustle با بازی آدام سندلر و تهیه کنندگی لبران جیمز ساخته خواهد شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم hustle با بازی آدام سندلر و تهیه کنندگی لبران جیمز ساخته خواهد شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ منتشر شد.

فیلم hustle با بازی آدام سندلر و تهیه کنندگی لبران جیمز ساخته خواهد شد

فیلم جدید Netflix با بازی آدام سندلر، تهیه‌ کنندگی لبران جیمز و کارگردانی جرمای زگار، ساخته خواهد شد.

فیلم جدید Netflix با بازی آدام سندلر، تهیه کنندگی لبران جیمز و کارگردانی جرمای زگار، ساخته خواهد شد.آدام سندلر و نتفلیکس با ادامه دادن رابطه ی خوب خودشان، خبر فیلم جدید این شبکه ی استریم فیلم و سریال را منتشر کردند. فیلم Hustle، با کارگردانی جرمیا زاگار، کارگردان مجموعه ی «We The Animals» و تهیه کنندگی فوق ستاره ی لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا، لبران جیمز، منتشر خواهد شد.در این فیلم آدام سندلر، نقش یک استعدایاب را بازی خواهد کرد که به تازگی اخراج شده است. او پس از اخراج یک بازیکن جوان خارجی را پیدا می کند که استعداد زیادی در بسکتبال دارد و می تواند به یک ستاره ی بسکتبال در NBA تبدیل شود. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Hustle بر عهده تایلر مترن (نویسنده ی فیلم A Star is Born) و ویل فترز (نویسنده ی حالت داستانی بازی NBA 2K20) خواهد بود.مقاله ی مرتبط:در سال ۲۰۱۴، همکاری آدام سندلر و نتفلیکس آغاز شد، او در سال ۲۰۱۷ برای چهار فیلم با نتفلیکس قرارداد بست و در بهمن ماه سال گذشته، در یک قرارداد جدید، ایفای نقش در چهار فیلم دیگر Netflix را برعهده گرفت؛ فیلم های زیادی از نتفلیکس با بازی آدام سندلر در راه خواهند بود، مثل فیلم Murder Mystery که در سال گذشته به موفقت های زیادی دست پیدا کرد. آدام سندلر در حال حاضر در یک فیلم دیگر از نتفلیکس به نام Dan Pan، با نویسندگی ربکا درایسدیل، حضور دارد. اطلاعات زیادی از این فیلم در حال حاضر در دسترس نیست ولی این تردید وجود دارد که این همکاری بین آدام سندلر و نتفلیکس، براساس آخرین قرارداد بین آن ها است یا این همکاری ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم hustle با بازی آدام سندلر و تهیه کنندگی لبران جیمز ساخته خواهد شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×