روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • ماهرشالا علی تصویری مفهومی از ظاهر احتمالی شخصیت بلید را به اشتراک گذاشت

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " ماهرشالا علی تصویری مفهومی از ظاهر احتمالی شخصیت بلید را به اشتراک گذاشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ منتشر شد.

ماهرشالا علی تصویری مفهومی از ظاهر احتمالی شخصیت بلید را به اشتراک گذاشت

به‌تازگی ماهرشالا علی تصویری مفهومی را به اشتراک گذاشته که بسیاری اعتقاد دارند که ممکن است به ظاهر کلی شخصیت بلید اشاره داشته باشد.

به تازگی ماهرشالا علی تصویری مفهومی را به اشتراک گذاشته که بسیاری اعتقاد دارند که ممکن است به ظاهر کلی شخصیت بلید اشاره داشته باشد.در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو سال گذشته بود که مارول استودیو با معرفی ریبوت فیلم Blade (بلید) حسابی طرفدارن خود را غافلگیر کرد و در ادامه مشخص شد که ماهرشالا علی، بازیگر برنده دو جایزه اسکار برای بازی در فیلم Moonlight (مونلایت) و فیلم Green Book (کتاب سبز)، انتخاب شده و قرار است نقش اریک بروک ملقب به بلید را در این فیلم بازی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر مفهومی منتشر شده که ممکن است نگاه اولیه به شخصیت بلید در فیلم آن را به ما ارائه دهد. به تازگی ماهرشالا علی تصویری مفهومی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که در این تصویر شاهد طراحی شخصیت بلید با ظاهر علی هستیم:مقاله مرتبطاین تصویر که توسط هنرمندی به نام مکس بیچ طراحی شده، طراحی ساده ای دارد و علی در توضیح آن تنها ایموجی دو شمشیر را گذاشته که درواقع اشاره ای به سلاح معروف بلید دارد و بسیاری اعتقاد دارند که به اشتراک گذاشتن چنین تصویری اتفاقی نیست و ظاهرا علی در حال اشاره به ظاهر احتمالی این شخصیت در فیلم Blade است. شخصیت بلید توسط مارو وولفمن و جین کولان خلق و برای اولین بار در سال ۱۹۷۳ و در شماره ۱۰ام کمیک The Tomb of Dracula (مقبره دراکولا) معرفی شد. پیش از این یک سه گانه از فیلم Blade تولید و منتشر شده بود که کارگردانی این سه فیلم به ترتیب بر عهده استیون نورینگتون، گیرمو دل تورو و دیوید اس گویر بوده که خود گویر وظیفه نوشتن فیلمنامه هر سه قسمت را بر عهده داشته است و این سه فیلم در طی سال های ۱۹۹۸، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ اکران شدند.وسلی اسنایپس نقش شخصیت بلید را در این سه فیلم بر عهده داشت و در سال ۲۰۰۶ سریال Blade با بازی استیکی فینگاز تولید شد که اتفاقات آن پس از حوادث فیلم Blade: Trinity جریان داشت. بااین حال، هنوز کارگردان یا حتی نویسندگان ریبوت فیلم Blade مشخص نشده اند و در حال حاضر نیز اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و نمی دانیم که چه زمانی باید منتظر تولید و اکران این فیلم نیز باشیم. علی پیش از این نقش کورنل استوکس را در فصل اول سریال Luke Cage (لوک کیج) بازی کرده بود و همچنین صداپیشگی شخصیت آرون دیویس/پراولر را نیز در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی) بر عهده داشته است.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " ماهرشالا علی تصویری مفهومی از ظاهر احتمالی شخصیت بلید را به اشتراک گذاشت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×