روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تاریخ انتشار فصل دوم سریال the umbrella academy مشخص شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ منتشر شد.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال the umbrella academy مشخص شد

شبکه نتفلیکس سرانجام با انتشار ویدیویی تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Umbrella Academy را تایید و اعلام کرد.

شبکه نتفلیکس سرانجام با انتشار ویدیویی تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Umbrella Academy را تایید و اعلام کرد.ماه فروردین گذشته بود که شبکه Netflix از تمدید سریال The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) برای فصل دوم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار فصل دوم این سریال ابرقهرمانی و مورد انتظار مشخص شده است. شبکه نت فلیکس اعلام کرد که فصل دوم سریال The Umbrella Academy در روز جمعه، ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰ (۱۰ مرداد ۱۳۹۹) از این سرویس استریم منتشر خواهد شد. همچنین نتفلیکس ویدیویی را در این مورد منتشر کرده که درواقع اشاره ای به یکی از صحنه های مشهور و محبوب فصل اول این سریال دارد که صد البته دو شخصیت دیگر نیز به آن ها اضافه شده اند و حاوی تصویر رسمی از فصل دوم این سریال نیست، اما این ویدیو در شرایط قرنطینه و خانه نشینی ضبط شده است. شما در ادامه می توانید این ویدیو را در صفحه رسمی نتفلیکس در یوتیوب تماشا کنید.مقاله مرتبطتام هاپر در نقش لوتر، دیوید کاستاندا در نقش دیگو، امی ریور لمپ من در نقش آلیسون، الن پیج در نقش وانیا، رابرت شیهان در نقش کلاوز، ایدن گالاگر در نقش شماره پنج و جاستین مین در نقش بن، از جمله بازیگران و اعضای خانواده هارگریوز هستند که برای نقش آفرینی دوباره در نقش های خود در فصل دوم سریال The Umbrella Academy بازگشته اند و همچنین ریتو آریا، یوسف گیت وود و مارین آیلند، سه بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران فصل دوم این سریال اضافه شده اند. مانند فصل اول، وظیفه ساخت فصل دوم سریال آکادمی آمبرلا بر عهده استیو بلکمن بوده است. سریال The Umbrella Academy براساس یک مجموعه کامیک اثر جرارد وی و گابریل با و متعلق به شرکت دارک هورس کامیکز تولید می شود. همچنین فصل دوم سریال آکادمی آمبرلا نیز مانند فصل اول در ۱۰ قسمت یک ساعته تولید شده است. سریال The Umbrella Academy داستان یک گروه از ابرقهرمانی را دنبال می کند که همگی به شکل غیر عادی به دنیا آمده اند و باتوجه به توانایی های ذاتی ای که در اختیار دارند، تحت سرپرستی شخصی به نام رجینالد هارگریوز درمی آیند، اما پس از اینکه هارگریوز به طرز مشکوکی کشته می شود، آن ها تصمیم می گیرند تا به کمک همدیگر راز مرگ رئیس خود را کشف کنند و از آن پرده بردارند و همچنین دنیا نیز قرار است در چند روز آینده به پایان برسد، اما اختلافات خواهران و برادران باعث تغییر همه چیز می شود.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تاریخ انتشار فصل دوم سریال the umbrella academy مشخص شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×