روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " جسیکا آلبا در فیلم trigger warning بازی خواهد کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ منتشر شد.

جسیکا آلبا در فیلم trigger warning بازی خواهد کرد

جسیکا آلبا، بازیگر نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، در همکاری با نتفلیکس قرار است در فیلم Trigger Warning نقش آفرینی کند.

جسیکا آلبا، بازیگر نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، در همکاری با نتفلیکس قرار است در فیلم Trigger Warning نقش آفرینی کند.در تازه ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، جسیکا آلبا قرار است در فیلم جدید شبکه نت فلیکس بازی کند. این فیلم اکشن دلهره آور/مهیج/تریلر قرار است Trigger Warning نام داشته باشد و مولی سوریا، کارگردان اندونزیایی آثاری چون فیلم Marlina the Murderer in Four Acts (مارلینای قاتل در چهار پرده) و فیلم What They Don't Talk About When They Talk About Love، وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده خواهد داشت. سوریا برای کارگردانی فیلم Marlina the Murderer in Four Acts نامزد دریافت جایزه از جشنواره فیلم کن شده بود که این فیلم یکی از فیلم های اصلی برای حضور در فهرست نهایی نامزد بهترین فیلم های خارجی اسکار نیز بوده که درنهایت نام این فیلم در فهرست نهایی اسکار در این بخش قرار نگرفت.فیلم Trigger Warning داستان یک کهنه سرباز آسیب دیده را دنبال می کند که یک کافه از پدر بزرگش را به ارث می برد و پس از اینکه متوجه حقیقت مرگ او شد، با مشکلات زیادی مواجه می شود. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم بر عهده جاش اولسن با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم A History of Violence (سابقه خشونت) که برای آن نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شده بود، به همراه جان برنکاتو با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Terminator Salvation (رستگاری ترمیناتور) خواهد بود.جسیکا آلبا پیش از این برای بازی در سریال Dark Angel (فرشته تاریکی) نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده بود و از دیگر نقش های شاخص وی می توان به حضور در دو قسمت از فیلم Fantastic Four (چهار شگفت انگیز) و فیلم Sin City (شهر گناه) اشاره کرد. در حال حاضر شاهد حضور آلبا در سریال L.A.’s Finest هستیم که پخش فصل دوم این سریال از ماه آینده آغاز خواهد شد. از دیگر آثار اکشن جدید نتفلیکس که ساخت آن ها اخیرا تایید شده، می توان به دریافت حق تولید و پخش فیلم Ball and Chain (غل و زنجیر) با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت و تایید ساخت فیلم Extraction (استخراج) اشاره کرد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " جسیکا آلبا در فیلم trigger warning بازی خواهد کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×