روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • سریال mythic quest: raven's banquet با قسمت ویژه دوران قرنطینه باز خواهد گشت

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال mythic quest: raven's banquet با قسمت ویژه دوران قرنطینه باز خواهد گشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ منتشر شد.

سریال mythic quest: raven's banquet با قسمت ویژه دوران قرنطینه باز خواهد گشت

اپل قسمت ویژه سریال Mythic Quest: Raven's Banquet را تایید کرده که موضوع این قسمت قرار است در مورد دوران قرنطینه باشد.

اپل قسمت ویژه سریال Mythic Quest: Raven's Banquet را تایید کرده که موضوع این قسمت قرار است در مورد دوران قرنطینه باشد.مدتی پیش بود که فصل اول سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet (تجسس افسانه ای: ضیافت کلاغِ سیاه) از سرویس استریم Apple TV Plus منتشر شد و توانست مورد توجه منتقدان و بینندگان به خصوص گیمرها قرار بگیرد. همچنین این سریال برای فصل دوم نیز تمدید شده است. حال در تازه ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، یک قسمت ویژه از این سریال قرار است به زودی منتشر شود. اپل قسمت ویژه سریال Mythic Quest: Raven's Banquet را تایید کرد که موضوع آن شیوع و همه گیری ویروس کرونا و همچنین دوران قرنطینه است. باتوجه به اطلاعات منتشر شده، قسمت ویژه این سریال قرار است شباهت زیادی به قسمت ویژه سریال Parks and Recreation (پارک ها و تفریحات) که اخیرا باتوجه به دوران قرنطینه منتشر شده، داشته باشد.قسمت قرنطینه سریال Mythic Quest: Raven's Banquet که مدت زمان آن حدود نیم ساعت است، قرار است در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) از سرویس استریم اپل تی وی پلاس منتشر شود. همچنین Apple TV Plus تریلری کوتاه از این قسمت را منتشر کرده که در این تریلر شاهد فعالیت اعضا در خانه هستیم و حال آن ها باید با شرایط جدید و کار در خانه وفق پیدا کنند که صد البته قرار نیست همه چیز طبق برنامه پیش برود و همین موضوع باعث ایجاد پتانسیل برای خلق صحنه های کمدی خواهد شد. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:دانلود از آپاراتمقاله مرتبطهمچنین اگر گفته شود که قسمت قرنطینه سریال Mythic Quest: Raven's Banquet با دوربین آیفون های بازیگران فیلم برداری شده، نباید خیلی تعجب کرد. راب مک الهنی، اشلی برچ، ایمانی حکیم، دیوید هرنزبی، جسی انیس، شارلوت نیکدائو، دنی پودی و اف. موری آبراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال کمدی حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین راب مک الهنی که پیش از این وظیفه ساخت سریال It's Always Sunny in Philadelphia (فیلادلفیا همیشه آفتابی است) را بر عهده داشته، به همراه چارلی دی و مگان گانز، وظیفه ساخت سریال Mythic Quest: Raven's Banquet را بر عهده داشته است.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال mythic quest: raven's banquet با قسمت ویژه دوران قرنطینه باز خواهد گشت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×