روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • دنی بویل فیلم methuselah را با بازی مایکل بی جردن کارگردانی می‌کند

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " دنی بویل فیلم methuselah را با بازی مایکل بی جردن کارگردانی می‌کند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ منتشر شد.

دنی بویل فیلم methuselah را با بازی مایکل بی جردن کارگردانی می‌کند

متوشالح روایت متفاوتی از داستان پدربزرگ حضرت نوح را روی پرده‌ی سینماها می‌آورد.

متوشالح روایت متفاوتی از داستان پدربزرگ حضرت نوح را روی پرده ی سینماها می آورد.به گزارش ورایتی، دنی بویل کارگردان مطرح انگلیسی به زودی ساخت فیلم متوشالح (Methuselah) را با بازی مایکل بی جردن آغاز خواهد کرد؛ فیلمی که سایمن بوفوی از نویسندگان فیلمنامه های میلیونر زاغه نشین (Slumdog Millionaire) و ۱۲۷ ساعت (127Hours) قرار است روی بازنویسی فیلمنامه ی آن کار کند.متوشالح از جمله شخصیت هایی است که در ادیان مختلف به او اشاراتی شده و پدربزرگ حضرت نوح محسوب می شود؛ کسی که در روایت های دینی ۹۶۹ سال عمر کرد و در سال ۲۰۱۴ هم آنتونی هاپکینز نقش او را در فیلم نوح (Noah) اثر دارن آرونوفسکی ایفا کرده بود. چند سال قبل قرار بود شرکت برادران وارنر فیلمی براساس این شخصیت با فیلمنامه ی تونی گیلروی تولید کند که درنهایت پروژه ی موردنظر به جایی نرسید. همچنین در مقطع دیگری هم صحبت از حضور تام کروز در پروژه ی متوشالح مطرح شده بود که این قضیه هم ناتمام ماند.سال قبل یک بار دیگر صحبت هایی در مورد تولید فیلم متوشالح شنیده شد و این بار اخبار حکایت از کارگردانی فیلم توسط جان واتس، سازنده ی دو فیلم اخیر مرد عنکبوتی (Spider-Man) داشتند، ولی این دفعه هم برنامه ریزی های برادران وارنر به بن بست خورد و سرانجام به نظر می رسد می توانیم منتظر تولید رسمی پروژه تحت هدایت دنی بویل باشیم؛ فیلمی که البته طبق شنیده ها قرار است تفاوت هایی با ایده های اولیه داشته باشد و رویکرد متفاوتی را نسبت به این شخصیت پیش ببرد.آنتونی هاپکینز در نقش متوشالح در فیلم نوحمنابع آگاه علت اصلی انتخاب مایکل بی جردن برای حضور در فیلم متوشالح را حضور موفق او در فیلم های کرید (Creed) می دانند؛ مجموعه فیلم هایی از برادران وارنر که موفقیت خوبی در این سال ها به دست آورده و همین قضیه هم باعث شده مدیران شرکت به فکر سرمایه گذاری بیشتری روی این بازیگر باشند. همچنین جردن علاوه بر بازی در متوشالح، درکنار آلانا مایو از شرکت Outlier Society در تهیه ی آن هم نقش خواهد داشت و از سایر تهیه کنندگان این اثر هم می توان به خود دنی بویل، دیوید هیمن و جفری کلیفورد اشاره کرد.متوشالح را می توان بازگشت دوباره ی بویل به تولید فیلم های عظیم با پتانسیل تولید دنباله هایی برای آن دانست. او که در ابتدا قرار بود روی جدیدترین نسخه از مجموعه فیلم های جیمز باند کار کند (پروژه ای که درنهایت توسط کری فوکوناگا با نام No Time to Die کارگردانی شد)، به دلیلاختلاف عقیده با تولیدکنندگان فیلماز آن جدا شد و سال گذشته هم فیلم دیروز (Yesterday) را از او شاهد بودیم که توانست با بودجه ای ۲۶ میلیون دلاری، ۱۵۳ میلیون دلار فروش داشته باشد.مایکل بی جردن هم که در فیلم بلک پنتر (Black Panther) حضور موفقی داشته، امسال فیلم Without Remorse را با بازی و تهیه کنندگی خود روی پرده ی سینماها خواهد داشت. او قرار است به زودی در فیلم جدید دنزل واشینگتن با نام Journal for Jordan ایفای نقش کند و همچنین درکنار کریستین بیل و مارگو رابی، یکی از بازیگران جدیدترین اثر دیوید او راسل هم خواهد بود.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " دنی بویل فیلم methuselah را با بازی مایکل بی جردن کارگردانی می‌کند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×