روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " در تصویر جدید فیلم dune پاول آترییدز در حال تمرین است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ منتشر شد.

در تصویر جدید فیلم dune پاول آترییدز در حال تمرین است

تصویر جدیدی از فیلم Dune منتشر شده است که در آن پاول آترییدز با بازی تیموتی شالامی در حال تمرین است.

تصویر جدیدی از فیلم Dune منتشر شده است که در آن پاول آترییدز با بازی تیموتی شالامی در حال تمرین است.ماه گذشته بود که اولین تصویر رسمی ریبوت فیلم Dune (تل ماسه) منتشر شد که در این تصویر شاهد حضور تیموتی شالامی، بازیگر نقش پاول آترییدز بودیم و پس از آن مجله VanityFair تصاویر جدید بیشتری از این فیلم علمی تخیلی و فوق العاده مورد انتظار امسال را منتشر کرد که در آن شاهد حضور شخصیت های اصلی فیلم بودیم. در ادامه زندیا، بازیگر نقش چانی نیز یک تصویر دیگر از این فیلم را منتشر کرد که در آن شاهد نمای کامل تری از این شخصیت مرموز بودیم. این پایان کار نبود و مدتی پیش مجله امپایر تصویر جدید دیگری از فیلم Dune منتشر کرد که در این تصویر تیموتی شالامی، بازیگر نقش پاول آترییدز به همراه گرنی هالک با بازی جاش برولین حضور داشتند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدید دیگری از فیلم تل ماسه منتشر شده است. به نقل از VitalThrills، تصویر جدیدی از فیلم Dune منتشر شده که در این تصویر شاهد حضور پاول آترییدز با بازی تیموتی شالامی هستیم که وی در حال تمرین است. درواقع تمرینات وی برای ماجراجویی است که او در پیش دارد. در این ماجراجویی، از دروغ هایی که تا به امروز با آن مواجه شده، پرده برداشته می شود و حال او باید آینده خودش را به دست بگیرد و به چیزی که پیشگویی شده، تبدیل شود. شما در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، اسکار آیزاک، استلان اسکارشگورد، جاش برولین، خاویر باردم، زندیا، جیسون موموآ، دیو باتیستا، دیوید دستمالچیان، چانگ چن و شارلوت رمپلینگ، از جمله بازیگرانی هستند که در ریبوت فیلم Dune حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. دنی ویلنوو، کارگردان فیلم هایی چون فیلم Prisoners (زندانیان)، فیلم Sicario (سیکاریو)، فیلم Arrival (ورود) و فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته که علاوه بر کارگردانی، ویلنو به همراه اریک راث و جان اسپیتز، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم «تل ماسه» را نیز بر عهده داشته است.فیلم Dune برای اکران در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " در تصویر جدید فیلم dune پاول آترییدز در حال تمرین است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×