روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • mgm حق انتشار فیلم three thousand years of longing به کارگردانی جرج میلر را به‌دست آورد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " mgm حق انتشار فیلم three thousand years of longing به کارگردانی جرج میلر را به‌دست آورد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ منتشر شد.

mgm حق انتشار فیلم three thousand years of longing به کارگردانی جرج میلر را به‌دست آورد

شرکت MGM اعلام کرد که حق انتشار فیلم Three Thousand Years of Longing به کارگردانی جرج میلر را به‌دست آورده است.

شرکت MGM اعلام کرد که حق انتشار فیلم Three Thousand Years of Longing به کارگردانی جرج میلر را به دست آورده است.آبان ۹۷ بود که مشخص شد فیلم Three Thousand Years of Longing (سه هزار سال آرزو) قرار است پروژه بعدی جرج میلر باشد و او وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این پروژه که براساس یک داستان اورجینال ساخته می شود، را بر عهده خواهد داشت. همچنین در ادامه حضور ادریس البا و تیلدا سوئینتندر فیلم Three Thousand Years of Longing رسما تایید و اعلام شد، اما از آن زمان خبر بیشتری در مورد این فیلم به اشتراک گذاشته نشده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ناشر این فیلم مشخص شده است. شرکت MGM رسما اعلام کرد که حقوق انتشار فیلم Three Thousand Years of Longing در آمریکای شمالی را در اختیار گرفته است و برای انتشار این فیلم با United Artists Releasing همکاری می کند.اطلاعات زیادی از فیلم Three Thousand Years of Longing در دسترس نیست و تنها می دانیم که این پروژه به یک داستانی حماسی عاشقانه توصیف شده که از زمان تایید ساخت آن، میلر در حال مذاکره با استودیوهای مختلف برای فروش حق تولید و انتشار آن بوده است. انتظار می رود که فیلم برداری فیلم Three Thousand Years of Longing در استرالیا، لندن و استانبول انجام شود که در حال حاضر مراحل تولید آن به علت شیوع ویروس کرونا تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده است. این فیلم، جدیدترین فیلم جرج میلر از زمان ساخت و انتشار فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) در سال ۲۰۱۵ است.همچنین جرج میلر به دنبال ساخت دو قسمت جدید از مجموعه فیلم Mad Max (مد مکس) است که یک فیلم، دنباله مستقیم فیلم Mad Max: Fury Road است و یک قسمت اسپین آف است. فیلم Mad Max: The Wasteland (مکس دیوانه: وستلند) دنباله فیلم اصلی است که تام هاردی برای بازی در نقش مکس دیوانه باز خواهد گشت. همچنین تمرکز اسپین آف فیلم Mad Max: Fury Road قرار است روی گذشته شخصیت ایمپریتر فیوروسا با بازی شارلیز ترون، باشد که گفته می شود بازیگر دیگر و جوان تری قرار است به جای ترون نقش فیوروسا را در این فیلم بازی کند.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " mgm حق انتشار فیلم three thousand years of longing به کارگردانی جرج میلر را به‌دست آورد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×