روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سیامک انصاری و جواد رضویان سریال نیوجرسی را خواهند ساخت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ منتشر شد.

سیامک انصاری و جواد رضویان سریال نیوجرسی را خواهند ساخت

سیامک انصاری و جواد رضویان در مقام کارگردان سریال نیوجرسی را برای تلویزیون خواهند ساخت.

سیامک انصاری و جواد رضویان در مقام کارگردان سریال نیوجرسی را برای تلویزیون خواهند ساخت.مدتی پیش علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما خبر از ساخت سریالی نود قسمتی به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان داد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ سیامک انصاری و جواد رضویان سریال تلویزیونی «نیوجرسی» را کارگردانی خواهند کرد. این خبر را مهدی فرجی در مقام تهیه کننده «نیوجرسی» اعلام کرده است. جواد رضویان پیش از این اعلام کرده است که سریال «نیوجرسی» در چهار فصل تولید خواهد شد. او همچنین اعلام کرده بود که خود او و سیامک انصاری احتمالا در این سریال حضور خواهند داشت. همان طور که پیش تر اشاره شد، سریال «نیوجرسی» در ۹۰ قسمت تولید خواهد شد. خلاصه داستان سریال «نیوجرسی» به شرح زیر آمده است.داستان سریال طنز «نیوجرسی» درباره دو باجناق است که در شهرداری کار می کنند و باید سراغ مکانی بروند تا بلوک های سیمانی را برای عدم ورود بگذارند.سیامک انصاری از بازیگران مشهور تلویزیون است که در سریال های «نقطه چین»، «پاورچین»، «جایزه بزرگ»، «مرد هزار چهره»، «مرد دو هزار چهره»، «شب های برره»، «قهوه تلخ» و فیلم های «ساعت ۵ عصر» و «خرگیوش» بازی کرده است. جواد رضویان بازیگر ایرانی است که در سریال های «مجید دلبندم»، «پاورچین»، «جایزه بزرگ»، «قرارگاه مسکونی»، «چارخونه»، «مهمانان ویژه»، «خروس» و «در حاشیه» بازی کرده است. او اخیرا فیلم سینمایی «زهرمار» را با بازی سیامک انصاری ساخته است.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سیامک انصاری و جواد رضویان سریال نیوجرسی را خواهند ساخت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×