روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " ادامه پخش دو سریال the purge و treadstone لغو شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ منتشر شد.

ادامه پخش دو سریال the purge و treadstone لغو شد

شبکه USA از لغو ادامه پخش سریال The Purge پس از دو فصل و سریال Treadstone پس از یک فصل خبر داده است.

شبکه USA از لغو ادامه پخش سریال The Purge پس از دو فصل و سریال Treadstone پس از یک فصل خبر داده است.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه USA از لغو ادامه پخش دو سریال خود خبر داده است. شبکه USA اعلام کرد که ادامه پخش سریال The Purge (پاکسازی) پس از دو فصل و سریال Treadstone (ترداستون) پس از یک فصل لغو شده و این دو سریال قرار نیست برای فصل جدید تمدید شوند. سریال Treadstone درواقع اسپین آف مجموعه فیلم فیلم Bourne (بورن) بود که توسط NBCUniversal برای شبکه USA که زیر مجموعه این شرکت است، تولید شده بود و قرار بود که باعث گسترش این مجموعه اکشن شود، اما پس از ساخت و انتشار یک فصل از آن، به کار خود پایان داد.سریال The Purge نیز براساس مجموعه فیلم ترسناکی به همین نام توسط بلوم هاوس تولید شده بود که پس از دو فصل به کار خود پایان داده است. مانند مجموعه فیلم پاکسازی، اتفاقات سریال The Purge نیز در طول ۱۲ ساعت در یک روز از سال جریان داشت که در آن همه جرایم آزاد است و در فرمت تلویزیونی آن شاهد گسترش این مجموعه و نسخه متفاوت آن بودیم. اتفاقات سریال Treadstone در مورد یک جاسوس در برنامه CIA Black Ops با نام Operation Treadstone بود که گروهی هستند که مسئولیت خلق جیسون بورن را بر عهده داشتند. در سال ۲۰۱۹ اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه فیلم جدید Bourne در دست ساخت است که اتفاقات آن با سریال Treadstone ارتباط خواهد داشت، اما از آن زمان اطلاعات بیشتری منتشر نشده است. داستان The Purge کمی تفاوت دارد و در هر قسمت فیلم یا هر فصل سریال شاهد اتفاقات آن در یک شهر و محیط با شخصیت های کاملا متفاوت بودیم و سازندگان آن نیازی به ارتباط دادن اتفاقات بین این آثار ندارند. باتوجه به راه اندازی سرویس استریم Peacock، شرکت NBCUniversal به دنبال ساخت برنامه های متعددی برای این سرویس استریم و انتشار آن در سال ۲۰۲۱ و پس از آن است و ممکن است این دو سریال که توسط USA لغو شده اند، در این سرویس استریم احیا شوند. در هر حال این روزها باید منتظر لغو سریال های بیشتری باشیم.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " ادامه پخش دو سریال the purge و treadstone لغو شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×