روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال doom patrol اعلام شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ منتشر شد.

تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال doom patrol اعلام شد

شبکه دی سی یونیورس و HBO Max تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Doom Patrol را تایید و اعلام کردند.

شبکه دی سی یونیورس و HBO Max تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Doom Patrol را تایید و اعلام کردند.تیر ماه گذشته بود که شبکه دی سی یونیورس (DC Universe) تمدید سریال Doom Patrol (دووم پاترول) برای فصل دوم خبر داد و همچنین مشخص شد که فصل دوم این سریال ابرقهرمانی قرار است همزمان با پخش در این سرویس استریم، از شبکه HBO Max نیز منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل دوم این سریال مورد انتظار مشخص شده است. سرانجام مشخص شد که پخش فصل دوم سریال Doom Patrol قرار است از تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰ (۵ تیر ۱۳۹۹) از DC Universe آغاز شود و در همان روز شاهد انتشار آن از سرویس استریم HBO Max نیز خواهیم بود. آوریل بالبی در نقش ریتا فار (الاستی-وومن)، دایان گررو در نقش کریزی جین، مت بامر در نقش لری ترینر (نگتیو من)، برندن فریزر در نقش کلیفورد استیل (رباتمن)، جویون وید در نقش سایبورگ، تیموتی دالتون در نقش نایلز کولدر (چیف) و ابیگیل شاپیرو در نقش دورتی اسپینر، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Doom Patrol حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین خلاصه داستان فصل دوم این سریال نیز منتشر شده که براساس آن، به دنبال اتفاقات فصل اول که مستر نوبادی توسط اعضای دووم پاترول شکست خورد، حال اعضای گروه با این احساس که نایلز کولدر (چیف) به آن ها خیانت کرده، مواجه شده اند. از آنجایی که هر یک از اعضا با چالش های گذشته خود مواجه شده و تجربیاتی به دست آورده اند، حال دوباره باید دور هم جمع شوند تا با کمک یکدیگر از عضو جدید خانه محافظت و وی را راهنمایی کنند. دوروتی اسپینر که دختر نایلز است، تهدیدی مرموز اما واقعی برای آن ها محسوب می شود که می تواند باعث پایان جهان شود. مانند فصل اول جرمی کارور وظیفه ساخت فصل دوم سریال Doom Patrol را نیز بر عهده داشته است و همچنین در کنار جف جانز و گرگ برلانتی به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در این سریال حضور دارد.

برچسب ها:

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال doom patrol اعلام شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×