روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " جری استیلر، بازیگر ساینفلد و پدر بن استیلر درگذشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ منتشر شد.

جری استیلر، بازیگر ساینفلد و پدر بن استیلر درگذشت

جری استیلر نامزد جایزه‌ی امی در سن ۹۲ سالگی از دنیا رفت.

جری استیلر نامزد جایزه ی امی در سن ۹۲ سالگی از دنیا رفت.بن استیلر، کمدین مطرح سینما ساعاتی پیش در توئیتی خبر از درگذشت پدر خود، جری استیلر داد؛ بازیگر و کمدین آمریکایی که در طول چند دهه فعالیت هنری خود در فیلم های سینمایی و سریال های متعددی بازی کرده بود.در توئیت بن استیلر درباره ی درگذشت پدرش می خوانیم:متأسفم که باید اعلام کنم پدرم، جری استیلر در اثر مرگ طبیعی از دنیا رفت. او پدر و پدربزرگی فوق العاده بود و همین طور وفادارترین همسر ممکن برای ان میرا به مدت ۶۲ سال.دل همه ی ما برای او تنگ خواهد شد. دوستت دارم پدر...جری استیلر در تاریخ ۸ ژوئن ۱۹۲۷ (۱۷ خرداد ۱۳۰۶) در بروکلین به دنیا آمد و دوران دبیرستان خود را در مدرسه ی سیوارد پارک پشت سر گذاشت، جایی که بازیگرانی مثل تونی کرتیس و زیرو موستل هم از دانش آموختگان آن بودند. او حدوداً ۳۰ ساله بود که بازی در سریال های تلویزیونی را آغاز و حضور در سینما را هم سال ها پس از آن تجربه کرد. از معروف ترین کارهای او در تلویزیون می توان حضور در سریال ساینفلد (Seinfeld) را نام برد و استیلر از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ یکی از نقش های جالب این سریال به نام فرانک را برعهده داشت و در سال ۱۹۹۷ هم نامزد دریافت جایزه ی امی به خاطر این نقش شد.از دیگر کارهای تلویزیونی استیلر می توان به پادشاه ملکه ها (The King of Queens) اشاره کرد که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۷ در آن به ایفای نقش آرتور اسپونر مشغول بود. در عالم سینما هم در مورد اولین کارهای جری استیلر می توان از فیلم گرفتن پلهام یک دو سه (The Taking of Pelham One Two Three) و فرودگاه 1975 (The Airport 1975) یاد کرد و آثار دیگری مثل اسپری مو (Hairspray) که در هر دو نسخه ی ۱۹۸۸ و ۲۰۰۷ آن بازی کرده بود.او همچنین در فیلم هایی مثل The Heartbreak Kid و دو نسخه ی زولندر (Zoolander) همراه پسر خود بن بازی کرده بود و زولندر 2 محصول ۲۰۱۶ هم آخرین اثر سینمایی او محسوب می شود. جالب است بدانید که علاقه ی بن استیلر به بازیگری هم از جایی شروع شد که جری به او در سن ۱۰ سالگی یک دوربین سوپر هشت میلیمتری داد؛ اتفاقی که خود او چند سال پیش در مورد آن گفته بود:فقط می خواستم دست از سرم بردارد! بعد از اینکه دوربین را به او دادم از خانه بیرون رفت و شروع کرد به ساختن فیلم در خیابان همراه دوستانش.بن استیلر تنها فرد خانواده ی جری نبود که او را به عنوان بازیگر می شناسیم. گذشته از دختر جری یعنی امی استیلر که او هم بازیگر محسوب می شود، همسر جری یعنی ان میرا هم اهل بازی در فیلم و سریال بود. این دو در سال ۱۹۵۳ با یکدیگر آشنا شدند و یک سال بعد از آن هم ازدواج کردند و زندگی مشترک آن ها تا سال ۲۰۱۵ دوام داشت، زمانی که ان میرا از دنیا رفت. جری و ان در دهه ی ۱۹۵۰ زوج کمدی موفقی را تشکیل داده بودند و در برنامه های مختلفی از جمله شوی اد سالیوان به ایفای نقش می پرداختند؛ برنامه هایی که در آن ها معمولاً نقش زوجی را ایفا می کردند که مثل واقعیت، یکی از خانواده ای یهودی بود و دیگری اصلیتی ایرلندی داشت و جر و بحث های زیادی بین آن ها به وجود می آمد که منجر به شکل گیری لحظات کمدی جذابی می شد.برنامه های آن ها تا سال ها بعد هم به شکل های مختلف ادامه داشت و در سال ۲۰۱۰ تصمیم گرفتند به صورت آنلاین از درون منزل خود واقع در نیویورک به اجرای برنامه بپردازند. میزان علاقه ی جری به ان در حدی بود که او در سال ۲۰۰۱ کتابی را تحت عنوان Married to Laughter: A Love Story Featuring Anne Meara منتشر کرد و بابت نسخه ی صوتی آن هم نامزد جایزه ی گرمی شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " جری استیلر، بازیگر ساینفلد و پدر بن استیلر درگذشت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×