روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • سازندگان doctor sleep اقتباس سینمایی revival اثر استیون کینگ را تولید خواهند کرد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سازندگان doctor sleep اقتباس سینمایی revival اثر استیون کینگ را تولید خواهند کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ منتشر شد.

سازندگان doctor sleep اقتباس سینمایی revival اثر استیون کینگ را تولید خواهند کرد

مایک فلناگان پس از توافق با شرکت برادران وارنر وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Revival که اقتباسی از رمان‌های استیون کینگ است، را بر عهده گرفت.

مایک فلناگان پس از توافق با شرکت برادران وارنر وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Revival که اقتباسی از رمان های استیون کینگ است، را بر عهده گرفت.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی دیگر از رمان های استیون کینگ به یک اقتباس سینمایی تبدیل خواهد شد. مایک فلناگان و ترور میسی، فیلمسازانی که در پشت صحنه ساخت فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) حضور داشتند، در حال همکاری دوباره با شرکت برادران وارنر برای ساخت اقتباس سینمایی براساس رمان Revival که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود، هستند. فلناگان وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد، اما هنوز کارگردانی برای این فیلم انتخاب نشده و خود فلناگان یکی از گزینه های کارگردانی این فیلم ترسناک نیز است. استودیوی Intrepid Pictures وظیفه ساخت فیلم Revival را بر عهده دارد و فلناگان و میسی به عنوان تهیه کننده نیز در این پروژه حضور خواهند داشت.تمرکز رمان روی یک نوازنده معتاد به هروئین و یک شفا دهنده با ایمان (کشیش) مشکوک با برنامه ای پنهانی است. کشیش در تلاش است تا راهی برای برقراری ارتباط با همسر و فرزند خود پیدا کند، اما در پایان به یک وحشت لاوکرفتی متصل می شود. پیش از این جاش بون، کارگردان فیلم The Fault in Our Stars که این روزها درگیر سرنوشت نامشخص فیلم The New Mutants (میتونت های جدید) است، قرار بود اقتباس سینمایی از متریال های داستانی رمان Revival را کارگردانی کند که این پروژه هرگز ساخته نشد. فیلم Doctor Sleep که در واقع اقتباسی از رمانی به همین نام اثر استفن کینگ بود و در سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود، سال گذشته اکران شد و با اینکه توانست نظر طرفداران کینگ را جلب کند، اما تنها ۷۲ میلیون دلار در گیشه فروش کرد. فیلم دکتر اسلیپ در واقع دنباله فیلم The Shining (درخشش) بود که برادران وارنر به دنبال ساخت یک دنباله یا پیش درآمد براساس این فیلم نیز است.فلناگان طی این سال ها بیشتر برای ساخت سریال The Haunting of Hill House (تسخیرشدگی خانه هیل) شناخته می شود و در ادامه همکاری خود با نتفلیکس در حال ساخت سریال The Haunting of Bly Manor (تسخیرشدگی عمارت بلای) و سریال Midnight Mass (عشای ربانی نیمه شب) نیز است و اخیرا در همکاری جدیدش با نتفلیکس وظیفه ساخت سریال The Midnight Club (باشگاه نیمه شب) را نیز بر عهده گرفته است. پس از دکتر اسلیپ و فیلم Gerald’s Game (بازی جرالد)، Revival سومین رمان کینگ است که فلناگان قرار است اقتباس سینمایی آن را تولید کند. اگرچه طی سال های اخیر اقتباس های متعددی از رمان های کینگ تولید شده اند، اما نتیجه بیشتر آن ها چندان موفقیت آمیز نبوده است. بااین حال، نمونه های موفقی مثل فیلم It (آن) نیز طی این سال ها تولید و منتشر شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سازندگان doctor sleep اقتباس سینمایی revival اثر استیون کینگ را تولید خواهند کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×