روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • دیزنی پلاس در حال ساخت سریال just beyond براساس رمان گرافیکی آر.ال. استاین است

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " دیزنی پلاس در حال ساخت سریال just beyond براساس رمان گرافیکی آر.ال. استاین است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ منتشر شد.

دیزنی پلاس در حال ساخت سریال just beyond براساس رمان گرافیکی آر.ال. استاین است

دیزنی پلاس از ساخت اقتباس تلویزیونی از رمان گرافیکی و کمدی ترسناک Just Beyond اثر آر.ال. استاین خبر داده است.

دیزنی پلاس از ساخت اقتباس تلویزیونی از رمان گرافیکی و کمدی ترسناک Just Beyond اثر آر.ال. استاین خبر داده است.مدتی پیش بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نسخه جدیدی از سریال Goosebumps (مورمور) در دست ساخت است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی دیگر از رمان های آر.ال. استاین قرار است به یک سریال تبدیل شود. سرویس استریم دیزنی پلاس رسما تایید کرد که به ساخت سریالی لایو اکشن براساس رمان گرافیکی و کمدی ترسناک Just Beyond اثر آر.ال. استاین که توسط Boom Studios (بوم استودیو) منتشر شده، چراغ سبز نشان داده است. دیزنی پلاس در ادامه تایید کرد که اکنون تیم نویسندگان سریال تشکیل شده و انتظار می رود این سریال در پاییز سال ۲۰۲۱ از این سرویس استریم منتشر شود. سث گراهام اسمیت، نویسنده انیمیشن The Lego Batman Movie (لگو فیلم بتمن)، فیلم Dark Shadows (سایه های سیاه) و فیلم Pride and Prejudice and Zombies (غرور و تعصب و زامبی ها)، وظیفه نوشتن فیلمنامه و ساخت سریال Just Beyond را بر عهده گرفته است. گراهام اسمیت در بیانیه منتشر شده گفت:من با تماشای پخش مجدد سریال Twilight Zone و نسخه اصلی سریال Amazing Stories به همراه پدر و مادرم بزرگ شدم. من همیشه می خواستم که یک سریال در سبک آنتولوژی بسازم که خانواده ها از تماشای آن در کنار هم لذت ببرند و آن را به شکلی یکسان به کودکان و بزرگسالان ارائه دهم. آر.ال. استاین بخشی از کودکی میلیون ها نفر بوده است و دیزنی پلاس هم اکنون خود را به عنوان مکانی که سریال هایی با کیفیت بالا برای خانواده ها تولید می کند، ثابت کرده و شناخته شده است. من نمی توانم بیشتر از این برای همکاری همزمان با هر دو آن ها هیجان زده باشم.استاین با همکاری کلی و نیکول متیوز که طراح هستند، کمیک Just Beyond را نوشته که اولین نسخه از آن در سپتامبر سال ۲۰۱۹ منتشر شده بود. شماره جدید این کمیک که Horror at Happy نام دارد، فردا منتشر خواهد شد. سریال Just Beyond قرار است توسط بخش تلویزیون شرکت فاکس قرن بیستم در ۸ قسمت تولید و از دیزنی پلاس منتشر شود. این در حالی است که اخیرا بوم استودیو قراردادی با شبکه نتفلیکس برای ساخت سریال براساس کمیک های این شرکت امضا کرده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " دیزنی پلاس در حال ساخت سریال just beyond براساس رمان گرافیکی آر.ال. استاین است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×