روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " کیوان علی محمدی از فیلم های گیلدا و سینما شهر قصه می گوید از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ منتشر شد.

کیوان علی محمدی از فیلم های گیلدا و سینما شهر قصه می گوید

کیوان علی‌محمدی، کارگردان فیلم‌های گیلدا و سینما شهر قصه اخیرا درباره این فیلم‌ها و اکران آن‌ها صحبت کرده است.

کیوان علی محمدی، کارگردان فیلم های گیلدا و سینما شهر قصه اخیرا درباره این فیلم ها و اکران آن ها صحبت کرده است.بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ کیوان علی محمدی اخیرا در فیلم های «سینما شهر قصه» و «گیلدا» صحبت کرده است. «سینما شهر قصه» جدیدترین ساخته ی علی محمدی است که در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده است. کیوان علی محمدی در صحبت های اخیر خود درباره اکران دو فیلم «گیلدا» و «سینما شهر قصه» صحبت هایی کرده است. او اکران آنلاین «سینما شهر قصه» را مقدور نمی داند و اما می گوید که اکران آنلاین فیلم «گیلدا» در دست بررسی است. علی محمدی درباره اکران آنلاین فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» به شرح زیر صحبت کرد.فعلا فقط منتظریم ببینیم چه اتفاقی می افتد و سینماها چه زمانی بازگشایی می شوند چون تصور ما این است که فیلم «سینما شهر قصه» بخاطر نوع داستانش خود سینماست و باید در سالن سینما دیده شود. به همین دلیل فعلا تا هر زمانی که لازم باشد برای اکران عمومی منتظر می مانیم و قصد اکران آنلاین آن را نداریم.کیوان علی محمدی درباره فیلم «گیلدا» گفت:اما برای فیلم دیگری که با امید بنکدار ساخته بودم یعنی «گیلدا»، در حال بررسی هستیم و شاید آن را به صورت آنلاین اکران کنیم. کیوان علی محمدی در باب پروژه بعدی خود گفت:در تعطیلات عید بازنویسی فیلمنامه جدیدی با نام «سوباشی» را با همراهی امید بنکدار و علی اکبر حیدری تمام کردیم و منتظریم شرایط مهیا شود تا ساخت آن را شروع کنیم، چون مجوزش را سال گذشته گرفتیم و اگر شرایط لازم برای کار وجود داشته باشد تصور ما این است که تابستان امسال وارد مرحله فیلمبرداری شویم.نظر شما کاربران زومجی درباره صحبت های کیوان علی محمدی چیست؟

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " کیوان علی محمدی از فیلم های گیلدا و سینما شهر قصه می گوید از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×