روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • رسانه‌ای اروپایی جزییاتی از فیلم قهرمان اصغر فرهادی منتشر کرد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " رسانه‌ای اروپایی جزییاتی از فیلم قهرمان اصغر فرهادی منتشر کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ منتشر شد.

رسانه‌ای اروپایی جزییاتی از فیلم قهرمان اصغر فرهادی منتشر کرد

رسانه‌ای اروپایی با انتشار گزارشی جزییات تازه‌ای از فیلم سینمایی قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی منتشر کرده است.

رسانه ای اروپایی با انتشار گزارشی جزییات تازه ای از فیلم سینمایی قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی منتشر کرده است.مدتی پیش اعلام شد که اصغر فرهادی قصد ساخت فیلم تازه ای در ایران را خواهد داشت، فیلمی به نام «قهرمان». در همان زمان اعلام شد که فرهادی با این فیلم که در شیراز ساخته خواهد شد، به سراغ بازیگرانی می رود که سابقه همکاری با او را نداشته باشند. مدتی بعد نام نوید محمدزاده به عنوان بازیگر فیلم سینمایی «قهرمان» شنیده شد که روابط عمومی آن فیلم، خبر هرگونه تواقف قطعی را رد کرد و تنها خبرهای منتشرشده توسط خود را موثق برشمرد.بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ رسانه اروپایی سینه یوروپ در گزارشی تازه اطلاعاتی از فیلم سینمایی «قهرمان» به دست داده است. طبق این گزارش، سرمایه گذار فیلم سینمایی «قهرمان» شبکه آرته فرانسه است و تهیه آن برعهده اصغر فرهادی و الکساندر ماله گی خواهد بود. الکساندر ماله گی، هم موسس کمپانی تولید فیلم ممنتو است؛ او و این شرکت پیش از «قهرمان»، در ساخت فیلم های «همه می دانند»، «فروشنده» و «گذشته» در مقام تهیه کننده دست داشته اند. بنابر گزارش مذکور، فیلم سینمایی «قهرمان» مولفه هایی از یک تریلر روان شناسانه خواهد داشت. طبق این گزارش همچنین، اکثر بازیگران فیلم سینمایی «قهرمان» هنرپیشه های ناشناس و بومی شیراز خواهند بود. اخیرا نیز رسانه ای ایرانی از قطعی شدن حضور امیر جدیدی در این فیلم ایرانی و مذاکره با جواد عزتی و نوید محمدزاده خبر داده است.اصغر فرهادی، کارگردان نام آشنای ایرانی است که فیلم هایی همچون «شهر زیبا»، «چهارشنبه سوری»، «درباره الی»، «جدایی نادر از سیمین»، «گذشته»، «فروشنده» و «همه می دانند» را ساخته است. او برای فیلم های «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را برنده شده است. فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» نیز پرافتخارترین فیلم تاریخ سینمای ایران است. شما کاربران زومجی درباره اخبار منتشر شده از جدیدترین فیلم اصغر فرهادی چه نظری دارید؟

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " رسانه‌ای اروپایی جزییاتی از فیلم قهرمان اصغر فرهادی منتشر کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×