روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " بازیگران فیلم جدید ام نایت شیامالان مشخص شدند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ منتشر شد.

بازیگران فیلم جدید ام نایت شیامالان مشخص شدند

به‌تازگی فهرست بازیگران فیلم جدید ام نایت شیامالان مشخص و معرفی شده‌اند که در آن شاهد انتخاب‌های جالب توجهی هستیم.

به تازگی فهرست بازیگران فیلم جدید ام نایت شیامالان مشخص و معرفی شده اند که در آن شاهد انتخاب های جالب توجهی هستیم.همانطور که می دانیم، ام نایت شیامالان در همکاری دوباره با یونیورسال پیکچرز در حال ساخت دو فیلم جدید است که این دو فیلم به ترتیب قرار بود در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (۸ اسفند ۱۳۹۹) و ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) اکران شوند که در حال حاضر اکران فیلم اول به علت شیوع ویروس کرونا تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده است. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، فهرست بازیگران اولین پروژه از دو پروژه جدید شیامالان مشخص شده است. الیزا اسکنلن، توماسین مک کنزی، آرون پیر، الکس ولف و ویکی کریپس، در حال انجام مذاکرات نهایی و امضای قرارداد با یونیورسال برای حضور در این فیلم بدون عنوان هستند که هیچ اطلاعاتی از داستان و اتفاقات آن نیز در دسترس نیست و اطلاعات این پروژه در حال حاضر کاملا محرمانه باقی مانده است.ام نایت شیامالان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم جدید خود را بر عهده دارد و مشخص نیست که شاهد ارتباط با فیلم های دیگر این کارگردان خواهیم بود یا فیلمی کاملا مستقل است. علاوه بر اینکه مشخص نیست این فیلم چه زمانی اکران می شود، برنامه شروع تولید آن نیز به علت شیوع ویروس کرونا نامشخص است و تیم تولید امیدوار است تا پایان سال جاری میلادی مراحل فیلمبرداری این فیلم آغاز شود. شیامالان فیلم های خود را با بودجه مستقل تولید می کند و هزینه فیلم هایی چون فیلم Split (شکاف)، فیلم The Visit (ملاقات) و فیلم Glass (گلس) در مجموع تنها ۳۵ میلیون دلار بوده است. همچنین این فیلم ها در مجموع بیش از ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده اند و دو فیلم جدید وی نیز قرار است به همین شکل تامین مالی شوند.در حال حاضر شیامالان به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال Servant (خدمتکار) حضور دارد که این سریال اخیرا از سرویس استریم Apple TV Plus منتشر شده و ساخت فصل دوم این سریال نیز به پایان رسیده است. کریپس بیشتر برای بازی در فیلم Phantom Thread (رشته خیال) به کارگردانی پل توماس اندرسن شناخته می شود و فیلم The Last Vermeer و فیلم The Girl in the Spider's Web (دختری در تار عنکبوت) از دیگر کارهای وی هستند. اسکنلن پس از اینکه برای بازی در سریال Sharp Objects (اشیای تیز) بسیار سر زبان ها افتاد، در فیلم Little Women (زنان کوچک) حضور پیدا کرد و فیلم Babyteeth و فیلم The Devil All the Time (همیشه شیطان) آثار بعدی این بازیگر ۲۱ ساله است.مک کنزی نیز پس از درخشش در فیلم JoJo Rabbit (جوجو خرگوشه)، شاهد حضورش در فیلم The True History of the Kelly Gang (تاریخچه حقیقی دار و دسته کلی) بودیم و حال قرار است شاهد حضور مک کنزی جوان در فیلم Last Night in Soho (دیشب در سوهو) باشیم. الکس ولف نیز بیشتر برای بازی در فیلم Hereditary (موروثی) شناخته می شود که فیلم Jumanji: The Next Level (جومانجی سطح بعدی) و فیلم Bad Education (آموزش بد) از آثار اخیر وی هستند. آرون پیز نیز پیش از این برای بازی در سریال Krypton (کریپتون) شناخته می شد و سریال The Underground Railroad (راه آهن زیرزمینی) کار بعدی وی خواهد بود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " بازیگران فیلم جدید ام نایت شیامالان مشخص شدند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×