روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • فیلمبرداری سریال the lord of the rings و دنباله‌های فیلم avatar ممکن است از سر گرفته شود

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلمبرداری سریال the lord of the rings و دنباله‌های فیلم avatar ممکن است از سر گرفته شود از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ منتشر شد.

فیلمبرداری سریال the lord of the rings و دنباله‌های فیلم avatar ممکن است از سر گرفته شود

با بهبود وضعیت کشور نیوزیلند، احتمال از سرگیری فیلمبرداری سریال The Lord of the Rings و دنباله‌های فیلم Avatar افزایش پیدا کرده است.

با بهبود وضعیت کشور نیوزیلند، احتمال از سرگیری فیلمبرداری سریال The Lord of the Rings و دنباله های فیلم Avatar افزایش پیدا کرده است.شیوع و همه گیری ویروس کرونا باعث توقف تولید و فیلمبرداری تمامی پروژه های تلویزیونی و سینمایی در سراسر جهان شده است. حال در برخی از کشورها وضعیت رو به بهبودی است و این کشورها در حال بازگشت به شرایط عادی هستند و نیوزیلند یکی از این کشورها است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرایط از سرگیری تولید فیلم ها و سریال ها در نیوزیلند محیا شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، با توجه به کنترل شیوع ویروس کرونا و همچنین کاهش افراد مبتلا در این کشور، تولید برخی از فیلم ها و سریال ها در نیوزیلند از سر گرفته شده و منابع نزدیک می گویند که به دنبال آن فیلمبرداری و تولید دنباله های فیلم Avatar (آواتار) و سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) نیز ممکن است از سر گرفته شود.مراحل فیلمبرداری دنباله های فیلم Avatar در نیوزیلند انجام می شود که ویروس کرونا باعث توقف آن شده بود، اما کار روی جلوه های ویژه فیلم هنوز در جریان است و متوقف نشده است. کمیسیون فیلم نیوزلند به ددلاین گفته بود که کلیه محصولاتی که در این کشور تولید می شوند، باید با گروه بهداشت و ایمنی نیوزیلند همکاری کنند و اطلاعات خود را در ScreenSafe ثبت کنند تا به وزارت بهداشت کشور برای ردیابی و مبارزه با ویروس کرونا کمک کنند و همچنین این آثار در شرایطی ایمن تولید شوند. نیوزیلند دارای برخی از سخت ترین قوانین محافظی از مرزهای خود در جهان است که همین موضوع باعث شده تا تنها ۱۴۹۲ مورد مبتلای رسمی در این کشور معرفی شود که از این بین ۱۳۶۸ نفر درمان و ۲۱ نفر نیز فوت کرده اند و تنها ۱۰۳ مورد اکنون در بیمارستان های این کشور بستری هستند.مقاله مرتبطبااین حال، نیوزیلند همچنان به محدود کردن سفرهای بین المللی و ممنوعیت تجمعات گسترده مردم ادامه خواهد داد که می تواند باعث جلوگیری یا تاثیر گذاشتن روی تولیدات بزرگی مثل دنباله های فیلم آواتار و سریال ارباب حلقه ها شود. ددلاین می گوید که نیوزیلند قرار است تا اواخر ماه جاری میلادی طرح فاصله گذاری اجتماعی را ادامه دهد و انتظار می رود که دولت این کشور به زودی اجازه تجمعات با گروه هایی با حداکثر جمعیت ۱۰۰ نفر را دهد. اگرچه ممکن است سفرها ی بین المللی برای مدتی محدود یا ممنوع باشد که این موضوع می تواند برای پرواز اعضای تیم تولید به این کشور برای فیلمبرداری پروژه ها مشکل ساز شود. فیلم Avatar 2 (آواتار 2) در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰)، فیلم Avatar 3 (آواتار 3) در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲)، فیلم Avatar 4 (آواتار 4) در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴) و فیلم Avatar 5 (آواتار 5) در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۷ (۲۶ آذر ۱۴۰۶)، روی پرده های سینما خواهند رفت. وظیفه کارگردانی تمامی قسمت ها بر عهده جیمز کامرون خواهد بود. همچنین انتظار می رود فصل اول سریال The Lord of the Rings در سال ۲۰۲۱ از آمازون منتشر شود و همچنین در حال حاضر سریال ارباب حلقه ها برای فصل دوم نیز تمدید شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلمبرداری سریال the lord of the rings و دنباله‌های فیلم avatar ممکن است از سر گرفته شود از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×